Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

gdzie zakładka seriale które oglądam, miała powrócić wkrótce, a tutaj nowa szata, a
zakładki jak nie było tak nie ma :(

Już bardziej nie czytelniej tej strony chyba nie dało się zaprojektować. Kto to wszystko robi i
po co?

Witam. Mi akurat sam kierunek zmian sią podoba, może nie wszystkie decyzje są trafne,
ale liczę, że z upływem czasu zaczniecie realizować sugestie użytkowników. Oto moja
propozycja czysto wizualna na przykładzie nowego kokpitu. Wg mnie na podstronach
jest za dużo bieli.

Rozumiem idea CleanDesign, ale strona musi...

więcej

Lepsze jest wrogiem dobrego – ten cytat z Woltera powinien wisieć przed oczami
wszystkich żądnych poprawiania, ulepszania i zmieniania. Nie znaczy to, że jak raz coś
się zrobiło to tak ma zostać na wieki wieków, ale każda zmiana powinna prowadzić do
osiągnięcia doskonałości.
Graficy Filmwebu Woltera nie znają,...

więcej

Czy wszystkie głosy oddane na aktorów zostały wykasowane i od nowa trzeba oceniać? Bo trochę nie ogarniam tego nowego filmwebu.

Kolega Krytykant zaporoponował w innym miejscu bojkocik od jutra:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/PRZYWR%C3%93%C4%86MY+POPRZEDNI%C4%84+WERSJ%C4% 98+FILMWEB+!,2560154#post_12888883
Nawołuję do niego tutaj. Jedyny sposób, by dotarło „z siłą wodosadu” do szanownej Redakcji, to walnąć ich po statystykach i portfelach....

więcej

Oczywiście nowy wygląd o którym już tylu ludzi pisało, że nie będę się powtarzał.

Jak można spieprzyć dobrze wyglądającą stronę.

Strona wam wyblakła

użytkownik usunięty

Polecam pranie w Perwollu.

Jak będę chciała się natychmiast dowiedzieć, co moi znajomi oglądali do śniadania to ich po prostu zapytam wysyłając smsa. Choć nigdy nic tak durnego nie przyszłoby mi do głowy. Nie siedzę ludziom zwykle w lodówce przysłowiowej.
Czy wy na prawdę musicie już zdawać sprawozdanie z każdej sekundy waszego życia?
Ktoś tu...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones