Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak będę chciała się natychmiast dowiedzieć, co moi znajomi oglądali do śniadania to ich po prostu zapytam wysyłając smsa. Choć nigdy nic tak durnego nie przyszłoby mi do głowy. Nie siedzę ludziom zwykle w lodówce przysłowiowej.
Czy wy na prawdę musicie już zdawać sprawozdanie z każdej sekundy waszego życia?
Ktoś tu...

więcej

Powstało w cholerę wątków krytycznych o nowych wyglądzie, sądze, że każdy kolejny
będzie miał wartość. Ale postaram się chociaż konstruktywnie wypunktować to co
mnie najbardziej wyprowadziło z równowagi.

Generalnie wizualnie (flat design, zmiana fontu, ikonografia) zmiany poszły w
nienajgorszym kierunku, ale...

więcej

Czy tylko u mnie nie działa ocenianie osób i sortowanie filmografii ("tylko filmy/seriale") oraz nie rozwijają mi się listy z funkcji "rozwiń", muszę klikać w kategorie u góry. Ktoś jeszcze tak ma? To ogólna wina Firefoxa? Czy mam coś nie tak z ustawieniami przeglądarki? (Pod Chromem działa jak powinno :/)
Ps: chyba,...

więcej

Wcześniej zrobiłem ten temat w złym miejscu, to świadczy że forum jest nieczytelne. Nie
to jest jednak tematem postu. Wklejam go tutaj ponownie.

Tyle zmian już zaszło w tym portalu, sporo dobrych, sporo niepotrzebnych ale nadal
brakuje jednej istotnej, moim zdaniem rzeczy. Małego wykresiku, przy ocenie każdego...

więcej

Nowy filmweb to totalne dno. Kto to wymyślił? Gdzie średnia ocen filmów?
Kij w oko pomysłodawcy.
Obyś był jak rzodkiewka-rósł głową do ziemi i żeby cię robaczki jadły!
Obyś miał wyrwane wszystkie zęby, jeden tylko zostawiony, a niech ten nigdy nie pozwoli ci zapomnieć, co to jest ból zęba!
Obyś miał tysiąc pałaców,...

więcej

Zostaje co prawda biała obwoluta wokół głównego tła, ale poza tym reszta jest szara jak wcześniej.

*robione na firefoxie
1. menu->dodatki->wyszukujemy "Stylish 1.4.3" i instalujemy
2. Przechodzimy na filmweb. Ikonkta Styli pojawia sie w prawym górnym rogu. Klikamy->"znajdź style dla tej witryny". Otwiera się...

Ktoś za to zapłacił i już tak zostanie.
Btw. teraz z włączonym f.luxem ocena z tłem się po prostu zlewa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jesli ktos tak jak ja nie moze wyrobic bo jest za jasno na portalu polecam rozszerzenie
stylish. normalnie ulga dla oczu.

???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones