Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam.
Dlaczego w gadżecie "Nie przegap w TV" wyświetlają się filmy, które już obejrzałem. Do tej pory wyświetlały się filmy, których nie oglądałem i bardzo sobie chwaliłem tą funkcję.
Pomocy. Czy da radę jakoś to zmienić ?

Prosty topic: Każdy, kto jest za wprowadzeniem książek do bazy filmwebu niech wpisze się do tego tematu. Stworzyłem ten temat bo mnóstwo podobnych tematów przewija przez forum, ale właściwie nic z tego nie wynika. Być może przy zebraniu odpowiedniej ilości głosów administracja zainteresuje się tym pomysłem. Bo skoro są...

więcej

Jeśli wezme Bazę filmów i ustawię w/g ilości głosów a tam np World War Z pokazuje że oceniło 85.366 a 500
Dni miłości 90.383 a mimo to World War Z jest nad 500 dni miłości, wchodzę do filmu bezpośrednio patrze co
jest grane a tam się okazuje że World War Z oceniło jednak ponad 92.000. Więc moje pytanie brzmi, kiedy...

więcej

Już któryś raz spotykam się z niepokojącym zjawiskiem cenzury autorskiej na FW. Moje recenzje są często okrawane z najważniejszych fragmentów, akapity są robione wg uznania weryfikatorów, a nie, tak jak zażyczył sobie autor. Coraz częściej również spotykam się z podejściem w stylu: "Musisz zmienić te skróty myślowe"...

więcej

Trzeba coś pisać? Pierdyliard spamerskich tematów o tej samej treści... cóż... bez treści.
Proszę go zbanować, nie wiem... zablokować możliwość komentowania. Toż to jeden z większych burdeli jakie było mi szansę ujrzeć na tym...

Kolejny troll

użytkownik usunięty

Witam Sz. Redakcję!
W zeszłym tygodniu na Filmwebie pojawił się kolejny zdziecinniały troll atakający setkami negatywnych
komentarzy na forach najbardziej docenianych filmów: http://www.filmweb.pl/user/jedynyznawca. Tego
idiotę każdy z Was znajdzie na forach Ojca chrzestnego, Mechanicznej pomarańczy oraz 2001:...

Gdzie lub do kogo należy zgłaszać prośby o zmianę typu produkcji z filmu na serial? O ile jest to możliwe, bo
zważywszy, że w przeszłości zdarzyło mi się spotkać na kompletne duble; serial -> film, to wcale nie
zdziwiłoby mnie gdyby nie było to możliwe - w końcu to filmweb.

Poszedłem za doradcą forum i chciałem dodać daty premier kilku filmów WFF - choć to Państwa rola - mieliście w końcu patronat medialny. Niestety, polskich premier nie może dodac użytkownik. Nawet mimo posiadanych źródeł do tego. Fajnie potem o tych tytułach zapomnę. Podobnie ma się sprawa z rozpoczynającym dziś...

Jest kilka portali z książkami ale w porównaniu z Filmwebem są prymitywne (np. Biblionetka).
Czemu by nie dodać książek używając funkcjonalności już zbudowanych dla filmów?

Czeka się prawie pół roku na weryfikację a potem zostaje odrzucona z powodu jednego błędnego nr aktora na 20
dodanych. Większość weryfikatorów by poprawiła i zaakceptowała, są tacy, którzy nawet pomagają, ale nie. Przecież nie
będę sto razy sprawdzała czy któryś z 20 elementów nie uległ zmianie w imdb. To jest pół...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones