Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy na filmwebie można tworzyć grupy użytkowników?
Przykładowo:
+ Kochamy seriale
+ Horror to jest to!
do których zapisywali by sie ludzie o podobnych zainteresowaniach?
Czy może istnieją tylko "znajomi" :-/

Jeśli filmweb nie posiada takiej opcji to jaka jest szansa na jej wprowadzenie?

Od pewnego czasu między avatarem w prawym górnym rogu a oceną danej osoby wyświetla mi się coś
takiego: obejrzałeś: 65 tytułów chcesz zobaczyć: 1 tytuł obejrzałeś: 12 tytułów obejrzałeś: 11 tytułów
obejrzałeś: 5 tytułów obejrzałeś: 3 tytuły obejrzałeś: 3 tytuły obejrzałeś: 1 tytuł. Co to takiego i skąd w ogóle się...

więcej

Bardzo ciekawą sprawę dziś zaobserwowałem. Otóż wyszły nowe plakaty do nowego
Bonda. Wchodzę na stronę Skyfall i rzeczywiście jeden już czeka, ale mały i tylko ten z
Bardemem. A więc dodaję cztery inne. Wszystko spoko luzik, ale coś mnie podkusiło i
wchodzę potem jeszcze raz w tą pierwszą kontrybucję i cóż me...

Obsada gościnna

użytkownik usunięty

Zakładając, że serial liczył 100 odcinków w ilu musi wystąpić aktor by przypisać mu profesję gościnną?

Czy będą dodane inne kanały Filmbox, oprócz tego podstawowego do programu tv ?

Okej, już wyjaśniam:
Jestem ciekawa, z jakiej dekady obejrzałam najwięcej filmów - jest jakaś opcja, która pomoże mi to sprawdzić?
Czy muszę sobie mechaniczne ustawiać zakresy filtru i w ten sposób porównywać?
Będę wdzięczna za pomoc :)

w Top 100 Polska, choć film znajduje się w Top 500 Świat na 212 miejscu?

Przydałaby się opcja Tworzenia tematów na forach dyskusyjnych z możliwością tworzenia ankiety.

Np na stronie aktora dodajesz temat na forum z ankietą: Które jego filmy uznajesz za najlepsze?

i możłiwość wypełniania X odpowiedzi do wyboru (wybór jednoznaczny, lub wielo-wybór)

Co o tym sądzicie? czy jest możliwość...

więcej

Dobrze by było gdyby była możliwość ukrycia w wyszukiwarce filmów, które mnie nie interesują, tak
jak jest to możliwe w przypadku filmów już ocenionych. Znacznie ułatwiłoby to znajdowanie nowych
tytułów.

Chodzi mi głównie o komentarze pozostawiane pod filmami, idzie to sprawdzić ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones