Poszukuje serialu emitowanego w TVP po 2000 roku

ostatnia wypowiedź: Acapulco11
Acapulco11 Acapulco11

Witam. Z góry dziękuje za wszelaką pomoc. Poszukuję serialu który był emitowany w TVP1 bądź TVP2 po 2000 roku. Nie pamiętam w którym dokładnie ,ale na pewno minimum 6 lat temu. Pamiętam tylko ,że na początku nowego odcinku pokazywany był duży dom. Serial prawdopodobnie pochodzenia amerykańskiego. Kolejną rzeczą jaką pamiętam było to ,iż grupka przyjaciół próbowała rozwiązać zagadkę sprzed lat. Bodajże znaleźli jakieś kości. Wiem ,że te informację które podałem nie bardzo nakierowują na konkretny serial ,lecz może jest ktoś kto pamięta ten serial. Dodam ,iż serial trzymał nieźle w napięciu, szedł w godzinach wieczornych po 20. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszelaką pomoc. Jeśli macie jakieś propozycję proszę śmiało pytać.

• ania1987 ania1987

Może ten : http://www.filmweb.pl/serial/Pasadena-2001-128207 ?

• Acapulco11 Acapulco11

Dzięki ,ale niestety to nie ten. Przypomniał mi się ,że ta grupka przyjaciół chodziła po sąsiadach żeby im pomogli lecz nikt im nie chciał pomóc. Lecz chyba jedna osoba im opowiedziała co się stało. Tyle z mojej strony. Bardzo bym był wdzięczny za kolejne propozycję.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: