Szukam serialu przygodowo-historycznego, czyli takiego, gdzie jest jakaś akcja, pojedynki, bitwy czy coś w tym stylu.

-Gdzie fabuła jest ciekawie przedstawiona i wszystko jest w niej wyjaśnione.
-Gdzie wszystkie wątki mają swoje logiczne zakończenie
-Gdzie postaci są ciekawe i charakterystyczne
-Gdzie są postaci kobiece, które są ciekawymi postaciami (a nie tylko przedmiotem do porywania, zabijania i gwałcenia)
-Gdzie nie ma wątków gejowskich i dużej brutalności (seriale w stylu Rzym czy Saprtacus odpadają)

MistrzSeller

http://m.filmweb.pl/serial/Piraci-2014-654281 odrazu pisze ze nie pod wszystko co wymieniles sie wpisuje ale jedyny ktory taki kojarze :-P

MistrzSeller

Wikingowie

Hans_Kloss

To nie jest serial historyczny! Opiera sie na legendach, a nie prawdziwej historii. Poza tym nie jest on seriale zakonczonym.

MistrzSeller

Zakazane Imperium

MistrzSeller

nie ma takiego

inkawa

No chyba że Wspaniałe Stulecie xD w sumie pasuje, tylko bitwy kiepskie i mało xD
Albo tak bardziej serio to coś o królowej Elżbiecie I, czy Wiktorii, ale tobie to i tak nic pewnie nie podpasuje

inkawa

Mi chodzi o serial z bitwami, pojedynkami, gdzie się coś dzieje. bo seriali s.f. właściwie nie ma (są tylko seriale koszmarnie przyziemne, które mają drobne motywy s.f.), a inną interesującą mnie rzeczą jest historia. Tym bardziej, że historyczne konflikty to dobry materiał na serial

MistrzSeller

Ciężko będzie coś znalezć bo RZYM pewnie oglądałeś.

ramsay2

Nie interesują mnie seriale pokroju Rzymu. Pisałem, że seriale tego pokroju czyli mroczne i brutalne mi nie odpowiadają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones