Czy są osoby które mają nagrane chociaż pojedyncze odcinki takich seriali jak Herkules (ale z Polsatu z Szołajskim), Nocny patrol, Kojak, Żar tropików, Matlock (I sezon), Niebezpieczne ujęcia, Riptlide. Nawet jeśli obraz jest już zniszczony i słabo widoczny. Ważne żeby dźwięk był zrozumiały jeszcze. Będę wdzięczny za pomoc.

dudek1520

I co dorwałeś te seriale? Też bym z chęcią oglądnął Nocny patrol albo Żar tropików. Z Szołajskim to znalazłem tylko filmy Herkules.

adamus0101

Niestety na razie jeszcze nie. Mam nadzieję, że może jeszcze coś się uda.

dudek1520

Matlock był z lat 80 tych

Ruben_fw

Od 1986 do 1996. Także również w latach 90. To jednak nie istotne bo serial był dobry.

dudek1520

Na cbs action chyba nie poleciały wszystkie serie.

Ruben_fw

Tak,tez ogladalam.ja na plytach mam jedynie: druzyne a,Magnum,Kojak,dempsey i makepeace,columbo(ostatnie odc.) i napisala:morderstwo.

iza198444

Ost.odcinki Columbo były słabsze niż z lat 70-tych.

Ruben_fw

O i to nieporownywalnie! Cieniutkie jak d...a grzechotnika:-)

dudek1520

Sprawdź na dark.warez.ie, tam powinny być te seriale

raiden19

Sprawdzałem ale tych nie ma, albo bez lektora albo te odcinki co mam. Zdaje się że z tych wymienionych seriali jest sezon 1 Kojaka i trochę Herkulesa. Jak byś coś wiedział więcej byłbym wdzięczny za odpowiedź.

dudek1520

Coz ja mam 'chyba'pierwszy sezon Kojaka na dvd+1 pelnotetrazowy odcinek.

iza198444

Tak wydali niestety tylko 1 sezon na dvd. Ten mam także.

dudek1520

A ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones