Leciało to chyba po roku 1993, nie pamiętam kanału ale raczej w telewizji naziemnej, możliwe że bardzo krótko. Bajka opowiadała o stworach mieszkających na jakiejś odległej planecie, wszystkie były zielone. Jeden z nich (chyba ich władca) zaczął dużo jeść i stał się czerwony. Był przy tym zły i sporo większy od reszty. Pozostała społeczność musiała dostarczać mu jedzenia.

Byłem na tyle mały, że nie pamiętam już dokładnie jaka była fabuła. Była chyba jakaś brygada walcząca z owymi stworami. Jeśli chodzi o nazwę stworzeń to w pamięci utkwiła mi nazwa "Blubluby" ale nic na ich temat nie znalazłem w Internecie. Na początki skojarzyłem, że ten serial to Motomyszy z Marsa ale coś mi się pomieszało i to jednak nie to.

Proszę o pomoc. Nikt ze znajomych nie ma pojęcia o co mi chodzi, a niektórzy twierdzą że sam sobie tą bajkę wymyśliłem :P

użytkownik usunięty
jarorog

nie było tam czasem motywu że ktoś coś z wanny jadł? kurde coś mi mówi ten opis a słowo blubluby to już na bank

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones