Jeżeli szukasz kreskówki, serialu, filmu to napisz tu. Chętnie pomogę:-)

uglyboy

Nie pamiętam dokładnie całej fabuły ale pamiętam że zaczynał się on w momencie kiedy główna bohaterka, kobieta szpieg, budzi się w nocy w pustym zaułku. Dzwoni do centrali CIA i podaje swój pseudonim itp i po jakimś czasie przyjeżdża jej narzeczony \ chłopak \ mąż (nie jestem pewna) i okazuje się że "nie było jej" przez kilka lat w czasie których ona, bodajże, pracowała dla wroga bądź na własną rękę albo po prostu nie było wiadomo co się z nią działo. Wychodzi też na jaw że kobieta miała przeprowadzoną operację mózgu przez którą straciła pamięć, ale wcześniej zostawiła sobie dla siebie wskazówki "co jak gdzie i dlaczego" i od teraz ona próbuje sobie przypomnieć co się z nią działo.
A tak z innej beczki ten jej ukochany przez te kilka lat ruszył na przód zakochał się w innej kobiecie z którą teraz główna bohaterka musi pracować.
To raczej wszystko co pamiętam, mam nadzieję że to wystarczy do "identyfikacji" owego serialu. Jeśli kojarzysz ten serial to proszę pomóż.

Tindela

stary/ nowy? amerykański? w tym momencie mi nic nie przychodzi do głowy oprócz Nikity.

uglyboy

Raczej stary, oglądałam go kilka lat temu w TV bodajże na TVP1 :( a później zaczęłam oglądać go online ale zaczęłam przygotowania do matury i musiałam go "odstawić" na jakiś czas ;) ale teraz studiuję i mam więcej wolnego i postanowiłam obejrzeć go od nowa ale nie mogę sb przypomnieć tytułu :(
A co do Niki serial świetny :D oglądam ale to nie o ten mi chodzi.

A może polecisz mi w zamian coś innego :) byle by wciągało i miało w sobie akcję :D

Tindela

Jeżeli lubisz kryminały to Hawaii Five-0 2, Luther, Zabójcze umysły 10, albo więcej akcji to Largo.
Jeżeli lubisz fantastykę to moze outlander, dr who.. Jeżeli chcesz coś co wciągnie to Dextera, Breaking bad, Miasteczko Wayward Pines..

Zależy jaki lubisz gatunek?

Tindela

to jest 3 sezon agentki o 100 twarzach

Prorockus

Po pierwszym odcinku i aktorach stwierdzam że masz racje :)
Wielkie dzięki :D

Tindela

Tokyo Ghoul
Anime
YOLO

uglyboy

Hej ;) wczoraj

Widziałam kiedyś zwiastun chyba w telewizji tv4 w programie kinomaniak( czy jakoś tak) . film z 2013/2014 jakiś dramat, o dziewczynach zmuszanych do prostytucji ( lub czymś podobnym). Proszę o pomoc w odnalezieniu tego filmu ;)

Telepaty

amerykański? trochę mało informacji bo kinomaniaka dawno nie oglądałem, jeszcze się zastanowię może przyjdzie mi coś do głowy

Telepaty

Film z 2008 roku, pewnie nie ten, ale tylko taki przychodzi mi do głowy http://www.filmweb.pl/film/Autobus+z+lotniska-2008-395230

Melih

nie ten, ale z chęcią zobaczę :)

Melih

A ja szukałam właśnie tego filmu :) Dzięki wielkie :)

Telepaty

eden?

uglyboy

szukam serialu, widziałam jeden odcinek w tv. był o psychiatrze (psychologu?), który
współpracował z policją. on i jego ludzie przesłuchiwali kobietę, była rozprawa na sali
sądowej, później niby okazało się, że ciągle robią jej taką symulację rozprawy, żeby się
przyznała do winy (?) w tym samym odcinku grali w karty w mieszkaniu jednego z ludzi z
ekipy, jakaś starsza kobieta miała skrywany romans z młodszym mężczyzną, całowali się
ukradkiem; był też facet hazardzista, miał problemy z mafią.

ktoś coś kojarzy? mógł to być Mentalista, ale zupełnie nie rozpoznaję głównego bohatera.

lilijka_4

Magia kłamstwa?

uglyboy

Ojej, teraz to już nie wiem. W wolnej chwili pooglądam :) Dzięki!

uglyboy

Kreskówka z cartoon network, chyba manga, główny wątek to gra w jakieś magiczne karty, chłopak stracił ojca, który był mistrzem no i ten dzieciak się szkoli itd. ktoś kojarzy?

kinomaniaczka1333

Yu-Gi-Oh! ?

uglyboy

Chyba to to. Dzieki! :D

użytkownik usunięty
uglyboy

hej, a znasz może te stare filmy raczej telewizyjne bo nie pamiętam dokładnie i mało popularne -

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/szukam+filmu+%22tygraszek%22,2360125

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/szukam+filmu+o+psychopacie,2317255

wszędzie ich szukam, może Ty mi pomożesz ;) z góry dziękuje :*

Kojarzę kreskówkę rosyjską http://www.youtube.com/watch?v=jcehxtRq5ww (wot tak tygr), był też film amerykański o psie nazywającym się tygrysek http://www.filmweb.pl/film/Tygrysek-1997-324874/descs . To był film fabularny?

użytkownik usunięty
uglyboy

to nie było animowane tylko film fabularny ale chyba tak ciężko znaleźć bo to była telewizyjna produkcja i wiem, że tam mówili w takim języku podobnym do rosyjskiego ale głowy sobie nie dam uciąć, że to rosyjski film :)

uglyboy

a to?

szukam kreskówki, w której była dziewczynka bez twarzy (od piersi w górę jej nie
pokazywali), miała swoją lalkę, którą zawsze trzymała w dłoniach i ta lalka przez nią
przemawiała, tzn jej słowami. był taki motyw chyba w "Czarodziejka z księżyca", ale nie
wiem czy dokładnie o tę mi chodzi. czy ktoś wie, jak się nazywała? potrzebuję imienia,
tytułu odcinka, zdjęcia... może znacie jeszcze jakieś inne kreskówki/anime, w których
pojawia się taka postać?

ktoś coś?

lilijka_4

Na pewno motyw lalki pojawił się w starych odcinkach Pokemon.

uglyboy

Poszukuję serialu, który leciał kiedyś(2002-2006rok? nie wiem strzelam) na tvp1 albo tvp2, ewentualnie na polsacie, ale raczej te dwa pierwsze kanały wchodzą w grę, bo o ile sobie przypominam, nie było reklam. Odcinek serialu trwał 40minut, albo godzinę, długi w każdym razie. Opowiadał o kilku o znajomych, i ich akcjach. Pamiętam, że było na pewno 100+ odcinków, i jedną akcje sobie przypominam, że - zrobili oni "paczkę przeszłości", każdy wsadził do pojemnika(chyba kartonu kilka rzeczy, by jak dorosną, móc je obejrzeć) i zakopali ten pojemnik. Koleś wsadził tam telefon, i później okazało się, że ciągle przychodzą do niego rachunki. Wyszło na jaw, że dozorca tego parku, czygdziekolwiek gdzie oni to zakopwali odkopał ich zakopane rzeczy i przywłaszczył telefon. Pamiętam tylko dwa miona Stejsi i Mat. Zależy mi na odnalezieniu tego serialu, bo po części przypomina mi on dzieciństwo

Castellano

Nie kojarzę może coś znajdę ale małe szanse, może coś z tego: Byle do Dzwonka, Cudowne lata, Jezioro marzeń, Amerykańskie nastolatki, Boston Public, Szkoła złamanych serc, Asy z klasy, Degrassi: Nowe pokolenie, Szkoła Przetrwania, Szkoła na fali, Słodkie zmartwienia, Felicity, Pogoda na miłość,Ich pięcioro ?

uglyboy

Witam
poszujuke film SF,niewiele pamietam a chodzilo w nim mniej wiecej o to ze zbliza sie statek kosmiczny do ziemi a w pewnych okolicznosciach mala dziewczynka i mezczyzna zaczynaja mowic w obcym jezyku i porozumiewaja sie ze soba ,wydaje mi sie ze film byl jakby dokumentalny

uglyboy

Anime/ kreskówka, ale raczej anime.

Kilku bohaterów, potrafią się zmieniać w samuraji w różnych kolorach, główna postać miała białego samuraja. Walczyli z jakimś kapitanem który nie miał twarzy (tzn widać było tylko czaszkę).
Ze scenerii pamiętam że często było mgliście a akcja działa się m.in. przy kamiennych schodach koło dużego budynku oraz na statku wyżej wymienionego kapitana.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info :)

uglyboy

witam. ;)

poszukuje nie filmu, lecz pewnego serialu. na 100% lecial w telewizji kilka lat temu (z 4-5) i z tego co pamietam nie byl serialem amerykanskim, lecz europejskim (ale nie jestem pewna). opowiadal historie przyjaciol z jakiejs wioski (a moze mialego miasteczka) nad morzem (albo zatoka, w kazdym razie jest tam woda i plaza) i akcja jest podzielona, ze tak powiem... pokazuje tych przyjaciol w ich zyciu doroslym a pozniej nagle przeskakuje i pokazuje ich bedacych malymi dziecmi. sens jest w tym, ze cos sie wydarzylo (kiedy bohaterzy byli mali), cos czego nie wiedza (albo nie pamietaja...) i to ma skutki az do 'teraz'. bylo tez cos zwiazanego z mordem (chyba tez w ich zyciu terazniejszym) i dopiero w ostatnim odcinku staje sie pewne, co sie wtedy wadarzylo.
wydaje mi sie, ze odcinkow nie bylo wiele... max. do 15 :)

ninek_w

szukam filmu jakieś 3 lata temu na polsacie albo tvn leciał film polskiej produkcji akcja zaczynała się jak pewna młoda kobieta idzie na dyskotekę w której znajduje się pewny młody nieśmiały mężczyzna który chce ją poderwać i wrzuca jej do drinka tabletkę. Po chwili młoda dziewczyna wychodzi z klubu a on za nią nagle dziewczyna pada na ziemię nieprzytomna on podchodzi do niej i sprawdza czy żyje chłopak jest zdesperowany tą cała sytuacja po chwili do niego podchodzi pewien mężczyzna który okazuje się duchem i po chwili znika i mówi mu co ma robić i ile czasu ma na to no po chwili on znika i pojawia się karetka.

2 film z tego co pamiętaj jest z aktorką tą która grała w filmie legalna blondynka> Film opowiada historię kobiety i mężczyzny którym kradną dziecko i żeby je odzyskać muszą coś zrobić nie pamiętam dokładnie czy uzbierać jakąś sumę pieniędzy czy ukraść klejnoty jakiemuś biznesmenowi para w desperacji próbuje uzbierać sumę pieniędzy kobieta zaczyna oddawać się za pieniądze a potem z mężem próbują okraść jakiegoś biznesmena. Kiedy termin końca zbierania pieniędzy przez z nich mija idą wyznaczone miejsce powiedzieć że jednak nie uzbierali tych pieniędzy i chcą odzyskać dziecko okazuje się że to ich znajomi zrobili sobie żart z nich i oni porwali dziecko dla żartów

arax24

Ten drugi to chyba
Godziny strachu http://www.filmweb.pl/film/Godziny+strachu-2007-269974

Jeśli nie mogą to być 24 godziny (mylą mi się te filmy) http://www.filmweb.pl/24.Godziny

uglyboy

Witam,

Poszukuje serialu z młodości o grupce ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami...Jeśli dobrze pamiętam jeden Koleś umiał się zmniejszać, Dziewczyna chyba panowała nad piorunami...

Z góry WIELKIE dzięki,
Wisi3nka85

wisi3nka85

za stary to nie jest ale coś na ten styl


http://www.filmweb.pl/serial/The+Tomorrow+People-2013-681382

użytkownik usunięty
uglyboy

A skąd właściwie pomysł na taki temat? Tzn oferujesz ludziom pomoc - ok, to bardzo miłe. Ale wygląda to osobliwie. Rozumiem, że widziałeś większość filmów, które można uznać za znane i jeszcze o wiele więcej? ;-)

Interesuję się kinem i lubię oglądać filmy. Na pewno wszystkiego nie widziałem, ale dużo czasu poświęcam na oglądanie telewizji, jeżeli coś widziałem i mogę pomóc to czemu nie. Pomysł przyszedł sam, potrzeba jest matką wynalazków ;-) ktoś założył temat bo szukał jednej kreskówki, ja mu odpowiedziałem i udało się za drugim razem dobrze odpowiedzieć. Sam miałem kiedyś problem ze znalezieniem paru filmów, ale po śledztwie udało się. W jakim sensie wygląda to osobliwie?

chociaż nie spodziewałem się takiej dużej liczby pytań, więc w miarę czasu i wiedzy będę starał się pomóc.

uglyboy

Hej ;)
Dołączę się do poszukiwaczy ;)
Szukam filmu z przed kilku lat, jeśli dobrze pamiętam produkcji amerykańskiej, ale nie jestem pewna.

Fabuły również nie jestem pewna na ile dobrze pamiętam...

W każdym razie film opowiadał o trzech afroamerykańskich przyjaciółkach. Jedna z tych kobiet miała brata, który przyjaźnił się z dealerem narkotyków i któregoś dnia jak go odwiedził dealer namówił go, żeby sobie wyciął maszynką wzorek na głowie, to zdaje się była litera A i taką chyba miał również ten dealer. Gdy chłopak wyszedł od niego z mieszkania okazało się, że pod budynkiem stała obława policyjna i zastrzelili tego chłopaka myśląc, że to ten dealer. Więc jego siostra z koleżankami postanowiły obrobić bank, a ta dziewczyna (siostra) zapoznała agenta w nim pracującego, zadzwoniła do niego któregoś dnia umówiła się z nim na lunch i on wyszedł, ale się na nią nie doczekał. Kiedy wrócił do banku okazało się, że doszło do napadu. Te dziewczyny schowały te pieniądze zdaje się w jakiejś klatce wentylacyjnej budynku, w którym sprzątały chyba. Gdy pewnego dnia przyszły do pracy i pytały chyba też jakiegoś woźnego o jakiegoś pracownika (niestety nie pamiętam nazwiska) ten człowiek odpowiedział im, że mężczyzna powiedział tyle, że znalazł pieniądze i rzuca pracę a do dwóch dziewczyn dotarło, że znalazł pieniądze z ich napadu i najpierw poleciały , ta 3 postała jeszcze z tym woźnym a po chwili i do niej też dotarło jakie pieniądze ten facet znalazł i zaczęła je gonić a potem to już wiem tyle, że chyba w trakcie pościgu dwie z tych kobiet zginęły a trzeciej (tej której zginął brat) udało się wsiąść do autobusu i ten agent co strzelił do jej brata właśnie dobiegł i patrzył jak dziewczyna odjeżdża, ale już nie zareagował... Film skończył się chyba tym, że dziewczyna bardzo krótko ścięła włosy, wyjechała za granicę i z jakiejś budki dzwoniła pożegnać się z tym agentem z banku...

z góry WIELKIE DZIĘKI
Pozdrawiam ;)

zaczarowanaxd

Tyle czasu minęło, więc pewnie film odnaleziony, ale to na pewno Desperatki :)
http://www.filmweb.pl/film/Desperatki-1996-37/descs

uglyboy

Właściwie nie szukam tytułu, bo wydaje mi się, że znam, szukam filmu. Dawno temu, myślę, że co najmniej z 10 lat temu widziałam początek filmu w regionalnej świdnickiej telewizji. Film był raczej polski. Tytuł był chyba "Świnia". Pamiętam tylko faceta który coś jadł, a zamiast rąk miał świńskie racice. Wtedy to było dla mnie tak mroczne, że nie chciałam tego oglądać dalej. Na filmwebie jest dodany jakiś film o tym tytule z 1995 roku, ale nie mam pojęcia czy to jest to. Zastanawiam się czy ktoś może widział ten film, co to był za film i gdzie można go znaleźć i obejrzeć.

ManiekBaniek

Dobra, znalazłam co to było ;] http://film.onet.pl/filmy/katalog/swinia,19591,film.html jednak z 2004, więc byłam starsza niż myślałam. Mam nadzieję, że uda mi się go gdzieś obejrzeć.

uglyboy

CZeść szuak Filmu gdzie Akcja toczy sie w wiosce w której ktosybwygral wielka wygrana i kazdy z mieszkanców robipodchodzy by dowiedziec sie kto to taki był ogólnie jest to komedia ale nie pamietam tyułu z góry dziękuję :)

uglyboy

szukam filmu jest ośrodek rządowy USA, ludzie werbowani do wypełniania ankiet, w rezultacie mają rozwiązywać zadania, mordują się, wygrany przeżywa tylko tyle pamiętam

Mil123

Może chodzi o "Łowcy umysłów"?

uglyboy

Szukam filmu amerykańskiego z lat około 1990. Chodziło o to, że była sobie para (może małżeństwo), on chyba był pilotem i nie pamiętam dlaczego dał się na paręnaście lat zahibernować. Kiedy się wybudził (tudzież jego wybudzili), wsiadł do helikoptera i leciał do swojej żony, która mieszkała w ich wymarzonym domu. Problem stanowił fakt, że on w bardzo przyspieszonym tempie starzał się po wybudzeniu z hibernacji i obawiał się, że przed swoją śmiercią może nie udać mu się zobaczyć żony. Udało się :)

martlaa

Co prawda kto inny miał tu pomagać ;) ale może to ten film http://www.filmweb.pl/film/Wiecznie+m%C5%82ody-1992-11658 ?

hella_266

Każdy może pomagać :-)

hella_266

TAAAAAK!!! Bardzo dziękuję! :)

uglyboy

Szukam bajki, która była emitowana w latach 90 w telewizji (niestety nie pamiętam stacji). Opowiadała o chłopcu który chciał wyzwolić z niewoli rasy kolorowych małych stworków. Zdobywał on przyjaciela wśród każdej z ras i dążyli do oswobodzenia wszystkich ras na kontynencie. Pamiętam jeszcze,że jak na tamte czasy to opening ten bajki był bardzo melancholijny.

Phnom25

Na początku lat 90?

uglyboy

Nie pamiętam dokładnie... raczej koniec 90 i nawet początek 00.

uglyboy

Szukam strony na której moge obejrzec "Rozgadaną farme"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones