kompilacja dwoch tematow z 'portalu filmweb.pl'. na poczatek moi faworyci:
1) tylko glupcy i konie - angielski serial z lat 80tych, akcja toczy sie w czasach rzadow margaret thatcher ;) kilka lat temu pokazywala go tvp3
2) alf
3) z archiwum x - sezon 1 i 2, jak dla mnie reszta (z nielicznymi wyjatkami) nigdy nie powinna powstac

tyle ode mnie. podawajcie swoje typy :)

Nakf

moj ulubiony to kochane klopoty oczywiscie, zabawny w inteligenty sposob
:)) (troche sie dowartosciuje)
allby mcbeal tez

Nakf

zdecydowanie MIASTECZKO TWIN PEAKS

Nakf

Mam dwa kultowe seriale, które mógłbym w kółko oglądać: 'TwinPeaks' i 'Band of Brothers'.

Nakf

Zdecydowanie "Robin of Sherwood"
Nothing's forgotten....nothing's ever forgotten Czy ktoś jeszcze pamięta te słowa? Ech młodości....

Nakf

Miasteczko Twin Peaks i oczywiście Przystanek Alaska. Pierwszy za niesamowity klimat, drugi za inteligentny dowcip. :)

bobbyperu

"Przystanek Alaska" popieram! Prawie już o nim zapomniałem. Dziękuję za przypomnienie :-)

Nakf

Niewątpliwie najlepsze jest "Miasteczko Twin Peaks"! Genialny serial! Z ostatnich to w kółko mógłbym oglądać "Sześć stóp pod ziemią". A z komediowych - "Przyjaciele". Oprócz tego jeszcze "Z Archiwum X", "Detektyw Monk" i "Moda na sukces"... Dobra, żartowałem z tym ostatnim:P

Don_Killuminati

Serial przy ktorym mozna plakac ze smiechu ,mozna sie wzruszyc .Swietna gra aktorow, niezapomniane gagi i texty ktore moga sie zlozyc na ksiazke .Ten serial to ,, Married... with Children " czyli polsatowski ,,Świat według Bundych"

Alexander_2

jak dla mnie to:
Słoneczny Patrol :D ah te dziewczyny qw bikini :D
Z Archiwum X ale tlyko pierwsze serie
i AASY Z KLASY kocham ten serial!! :D:D:D

użytkownik usunięty
Don_Killuminati

miasteczko twin peaks to serial który wprost emanuje tajemniczością i klimatem który nie ma sobie równych. Uwielbiam go i zapewne wiele osób także jak widzę ,aż dziw bierze że ludzie ktorzy sa odpowiedzialni za powtórki w polskiej telewizji nie wpadną na pomysł puszcenia tego wspanialego serialu. postacie stworzone w serialu sa niesamowite a wszystko przepojone niesamowitą muzyką , TVP RUSZCIE GLOWĄ DAJCIE MIASTECZKO TWIN PEAKS.MIASTECZKO TWIN PEAKS JEST DLA MNIE KULTOWYM SERIALEM

Nakf

- Alf
- Z Archiwum X
- Allo, Allo
- Dwa Światy
- Co ludzie powiedzą?

Nakf

Spewnością "MIASTECZKO TWIN PEAKS" jest najlepsze!!!!!

Nakf

oczywiście "Bajer w Bel Air", KOchane kłopoty", "Bill Cosby Show" i wiele innych super seriali!!

użytkownik usunięty
Nakf

ja od zawsze mialem sentyment do "Z archiwum X" , swietny serial , a z nowszych to "24" i "Rodzina Soprano"

Nakf

nie przepadam za serialami... Ale Rodzina Soprano rządzi :)

Nakf

trudno wybrac jeden, ale niewatpliwie do moich ulubionych nalezą;

Z ARCHIWUM X
ZIEMIA 2
OSTRY DYŻUR
ALLY MCBEAL
i PRZYJACIELE

Nakf

Jak mógł tu nie paść do tej pory ukochany serial prof. Świderkówny - "Star Trek"!?!

Nakf

1) co ludzie powiedzą?
2) kompania braci

Nakf

generalnie nie lubię seriali, ale polecam MIASTECZKO TWIN PEAKS, CO LUDZIE POWIEDZĄ I ALLO, ALLO:)

ahalja

Chyba jestem mało oryginalna ale przepadam za Miasteczkiem Twin Peaks. Tak bardzo spodobał mi się pilot, że zapragnęłam mieć cały serial na własność, a ponieważ nie miałam wtedy jeszcze video poprosiłam brata by mi nagrywał MT u swoich teściów, a drugą serię (teściowie mieli już dosyć) nagrywała mi cioteczka. Niestety kiedy ostatnio chciałam obejrzeć moje kasety, kolorki były tak rozmyte, że teraz właściwie na tych starych kasetach jest serial czarno-biały.

Z innych seriali to chyba "Duma i uprzedzenie" (choć nazwa "kultowy" jest chyba w pewnej sprzeczności do tego serialu). Czym dla was jest sama nazwa "kultowy"? Dla mnie kultowy to taki, który nie nuży, znasz poszczególne teksty, i masz ochotę jeszcze raz wrócić pilotem do ulubionej sceny. A dla was?

użytkownik usunięty
withnailandI

najlepszy serial komediowy w moim krotkim zyciu to "Świat wedlug Bundych" a z innej tematyki to "Z archiwum X" ale tylko pierwsze edycje
W ogole seequele sa do du..

Nakf

1.Napewno "Z Archiwum X"
2."Przyjaciele"
3."Mac Gavear"

Nakf

1. Przyjaciele ( zalobe mam do dzis -czemu juz go zakonczyli :((((( )
2. Rodzina Soprano
3. Stargate

Nakf

Jak dla mnie, to mam parę ulubionych seriali: "The X-files", "TwinPeaks Town", "Band of Brothers" i "Boston Public". :)

Przemo

"Pride and Prejudice"(Duma i uprzedzenie, ale to miniserial (6 odc.), a z komediowych to np. "Przyjaciele"

Nakf

Wszystkie stworzenia duże i małe
Kompania braci
Czterej pancerni i pies
Lato leśnych ludzi

Nakf

Ja mam ich wiele, to sa seriale ktore ogladam lub ogladalam najwiecej:)
ADAM I EWA
Samo Zycie
Przyjaciele
Everybody Loves Raymond
Will and Grace

b_ballAnia86

Seriale które dla mnie są kultowe to:

Przyjaciele
Ally McBeal
Duma i uprzedzenie
Z Archimum X

elwinka

Dla mnie prawdziwie kultowy serial to MILLENIUM
The X Files zajmuje drugą pozycję

Espectador

a pamieta ktos "Sea Quest" ? baaardzo dawno był, ale oglądałam z zapartym tchem -ten gadający delfin :)
a tak poza tym, to : "Archiwum X",
"Ally McBeal",
"Alias",
"Nikita",
"Roswell"
"Ich pięcioro"
"Kochane Kłopoty",
"Przyjaciele",.....uff..;)
a, i rewelacyjne "Różowe lata '70" - swietny dowcip.

użytkownik usunięty
nuuuu

Ej czy nikt nie ogląda ''Jak upolować mężczyznę,czyli seks w wielkim mieście'' albo ''Sześć stóp pod ziemią''. Toć to seriale wyjebane w kosmos. Samanta z ''Jak upolować...'' to kultowa postać.

użytkownik usunięty
nuuuu

A ''Jak upolować mężczyznę,czyli seks w wielkim mieście'' .Samanta jest najlepsza. Albo ''Sześć stóp pod ziemią''.

Nakf

1. Nieustraszony.
2. Drużyna "A"
3. Robin of Sherwood
4. Miasteczko Twin Peaks
5. Z Archiwum X (sezon 1, 2, i mniej więcej połowa 3)
6. MacGyver
7. Święty

Nakf

"Cudowne lata", ... , "Królestwo" :)

Nakf

a gdzie kultowa Dynastia z Alekśis i Blejkiem? ;)
Jak była piękna i młoda lubiłam oglądać "Pokolenia" i "Twin Peaks". Połączenie 2 osób - Lynch i Badalamenti - jest fenomenalne...

Nie mogę siędoczekać 4999-tego odcinka Mody na Sukces - z radości że to się skończy (chyba że wyreżyserowali jeszcze 5 tys. odcinków) nie wiem jeszcze co zrobię... ;)
pozdrawiam

Nakf

Hmmm ja dla mnie to może :
1. Z Archiwum X
2. Twim Peaks
3. Smallville

Z komediowych to :
1. 13 posterunek
2. Latający Cyrk
3. Allo, allo

Kolbe

Zapomniałem :P
South Park, Skrzydła i Świar wg. Bundych

Nakf

Przede wszystkim:
"Bajer w Bel Air"
"Przyjaciele"
"Swiat wg Bundych"

Fajne byly tez:
"Bill Cosby Show"
"Pelna chata"
"7th heaven"
"Nikita"
"Spin City"

wiecej nie pamietam, ale jeszcze pare tytulow brakuje na tej liscie...

Nakf

Zdecydowanie, niewątpliwie, z pewnością, oczywiście i bezsprzecznie OSTRY DYŻUR.

Nakf

Przyjaciele, Band Of Brothers, Z Archiwum X, 13 Posterunek, ALF i jeszcze jakies sa, tylko nie pamietam:)
Pozdrawiam

Espagnol

O wlasnie przypomnialo mi sie, wymieniony przez Tottiego, Ostry Dyzur - znakomity serial

Nakf

Zdecydowanie "Kompania Braci", "Cudowne Lata" i mój ulubiony: "Jezioro Marzeń"!!!!

Nakf

Witam Wszystkich.
Niewątpliwie kultowym serialem wszechczasów jest Star Trek.

Nakf

Sreial wrzechczasów to "różowe lata sidemdziesiąte" i "przyjaciele".

Nakf

T W I N P E A K S !!!!!!!!!!!!! ten serial niszczy wszystko ;)





Nakf

Proszę Państwa.........."Czterej pancerni i pies"
dodatkowo "Z archiwum X" z tych bliższych
"MacGyver"-oj tak tak
a pamiętacie "Pełną Chatę"????

Kudlaty

iiiiiiiiiiii "Cudowne lata"- na tym to się wychowałem, ale pomyśleć teraz,że grał tam Marlyn Manson(???)

Nakf

myśląc o kultowym serialu od razu przyszła mi na myśl Dynastia ;) ale dla mnie kultowymi serialami są

Seks, frytki i rock n' roll (mini serial)
Różowe lata 70-te
Pełna chata
Cudowne lata (M. Manson w nim nie grał :) to plotka)

fredka

Mam nadzieję,że to plotka, ale czy jesteś pewna...?? Dobra nieważne serial był i jest kultowy. Dynastia, tak tak z tym się także zgodzę

Kudlaty

Manson i Cudowne Lata.. wystarczy poszperać w internecie żeby się dowiedzieć że to plotka.. on sam ją dementował, no i jeszcze nazwisko się nie zgadza..
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones