"Sin City" - zobacz polski zwiastun

Mamy przyjemność zaprezentować polski zwiastun do filmu "Sin City" - ekranizacji niezwykle popularnej serii komiksowów autorstwa Franka Millera, której reżyserii wspólnie z Millerem podjął się Robert Rodriguez.

Nowy zwiastun w formacie Quick Time (.mov) dostępny jest w dwóch wielkościach:

240x180 - 3380KB
480x360 - 14270KB


Witaj w Sin City. To miasto przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni – odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy. Ich historie – szokujące, pełne napięcia i ciętych ripost – są tematem nowego filmu wyreżyserowanego przez Roberta Rodrigueza i Franka Millera, z gościnnym udziałem reżysera Quentina Tarantino.

Rodriguez i Miller przedstawiają opowieści o Sin City z animuszem i pomysłowością. Użyli najnowszych technik cyfrowej realizacji obrazu, zachowując rytm staccato i szkicowy sposób przedstawiania. Są to jedyne w swoim rodzaju miejskie opowieści o szumowinach, mętach, bohaterach i oszustach. Sin City ożywa dzięki grze światła i cienia, urywanym dialogom, wystylizowanej grze aktorskiej i nowatorskim efektom wizualnym.

W obsadzie produkcji znajdują się: Bruce Willis, Josh Hartnett, Mickey Rourke, Nick Stahl, Jessica Alba, Elijah Wood, Carla Gugino, Jaime King, Michael Clarke Duncan i Marley Shelton.

"Sin City" pojawi się w polskich kinach 17 czerwca.