"Wikingowie" do obejrzenia na serwisie ipla.tv

  • autor: Zion
Jesteś Abonentem Cyfrowego Polsatu? Sprawdź ofertę przygotowaną wyłącznie dla Ciebie! Oglądaj ZA DARMO serial "Wikingowie" na kanale History podczas premiery telewizyjnej lub wcześniej niż w TV – w IPLI!

1.jpg


Oferta ważna jest od 20 października br. do 2 stycznia 2014 roku. Serial "Wikingowie" w tym czasie będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizyjnych na kanale History, a najnowsze odcinki udostępnianie w IPLI wcześniej niż w TV będą mogli oglądać zarówno abonenci telewizyjni, jak i internetowi.

Oglądaj serial podczas premiery telewizyjnej w każdy poniedziałek o godz. 22:00 na kanale History lub w niedzielę w IPLI – dzień przed emisją w TV! Jeżeli nie zdążysz obejrzeć ostatniego odcinka – zobacz go w IPLI, w ciągu 7 dni od premiery TV!

Oglądanie serialu na IPLI wymaga zalogowania się lub zarejestrowania jako Abonent Cyfrowego Polsatu  w przypadku braku konta na serwisie ipla.tv. Serial dostępny jest na www, za pomocą aplikacji na PC, wybranych telewizorów SmartTV oraz konsoli PlayStation3. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.

Serial okazał się wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych, a jego premierowy odcinek obejrzało ponad 6 milionów Amerykanów. Przez dziewięć tygodni emisji "Wikingowie" stali się najpopularniejszym nowym serialem fabularnym w USA wśród produkcji stacji kablowych i satelitarnych w 2013 roku ze średnią ponad 4 milionów widzów. Nakręcono go w zeszłym roku w Irlandii, a inspirowany jest legendą o Ragnarze Lodbroku (w tej roli Travis Fimmel"Bestia", "Baytown Outlaws"), ciekawym świata wikingu, który odkrywa nowe ziemie do podbicia. Na zamówienie HISTORY powstaje właśnie drugi sezon serialu.

Fabuła "Wikingów" opiera się na historii i przygodach głównego bohatera, młodego rolnika Ragnara, który jest głęboko sfrustrowany zachowawczą polityką swojego wodza, Jarla Haraldsona (w tej roli nagrodzony Złotym Globem Gabriel Byrne"In Treatment", "Podejrzani"). Jarl każdego lata wysyła wikińskich najeźdźców na wschód, do krain zamieszkałych przez biednych Bałtów i Słowian, nie chce jednak zaryzykować nowego kierunku wyprawy. Z pomocą swojego przyjaciela Flokiego (Gustaf Skarsgård"Niepokonani", "Zło") Ragnar buduje nową generację łodzi – szybszych, kunsztownie wykonanych i bardziej opływowych niż cokolwiek, co do tej pory pływało po morzach. Przy ich pomocy Ragnar planuje odkryć cywilizacje po drugiej stronie wielkiego oceanu. Serial to także historia rodziny, braterstwa, a także miłości i przywiązania Ragnara do żony Lagerthy.

Aby obejrzeć "Wikingów" już teraz, kliknij TUTAJ.
Informacja sponsorowana

zobacz też: