24DVDnet.pl - pierwsza polska internetowa wypożyczalnia DVD

  • Informacja nadesłana przez organizatora
  • Inne
Rozpoczęła działalność pierwsza polska internetowa wypożyczalnia DVD pod nazwą "24DVDnet.pl". Wypożyczalnia różni się od standardowej tym, ze zamówienie składamy za pośrednictwem internetu, następnie film przesyłany jest do naszego domu, a po jego obejrzeniu odsyłamy go z powrotem do wypożyczalni. Rozwiązanie w sam raz dla leniuchów. :)

Opłaty za korzystanie z serwisu i wypożyczanie płyt są pobierane miesięcznie. "Internetowa Wypożyczalnia DVD 24dvdnet.pl została stworzona dla miłośników sztuki filmowej, ceniących sobie ciszę i spokój domowej atmosfery. Każdy zarejestrowany członek IWD 24dvdnet.pl przygotowuje swoją listę filmów, które chce wypożyczyć. IWD 24dvdnet.pl wysyła kolejne filmy bezpośrednio do domu użytkownika. Następnie po obejrzeniu filmu użytkownik przesyła płytę do wypożyczalni nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. Po otrzymaniu zwróconej płyty DVD IWD 24dvdnet.pl przesyła do użytkownika kolejne płyty z listy klienta" - czytamy na stronie wypożyczalni. "Aby należeć do Internetowej Wypożyczalni DVD 24dvdnet.pl, należy przejść pozytywnie proces rejestracji, którego można dokonać na stronie www.24dvdnet.pl w zakładce Rejestracja. Następnie wnieść jednorazową bezzwrotna opłatę klubową w wysokości 60,00 zł oraz miesięczną opłatę abonamentową. W tym momencie po przygotowaniu Listy filmów będziemy wysyłać do Ciebie kolejne płyty DVD".

Za korzystanie z wypożyczalni należy uiścić miesięczny abonament, który na dzień dzisiejszy dostępny jest w trzech wariantach:
Abonament "Solo" - 39,95 zł miesięcznie
Abonament "Standard" - 69,95 zł miesięcznie
Abonament "Premium" - 99,95 zł miesięcznie

Jeżeli opłacisz abonament "Solo" wyślemy do Ciebie jeden film, natomiast kolejny otrzymujesz dopiero po zwrocie pierwszego. Tylko od Ciebie zależy jak długo będziesz posiadał film w swoim domu i jak często będziesz otrzymywał kolejne filmy - informują twórcy wypożyczalni.

Abonament "Standard" jest optymalnym wyborem. Zasada wysyłania filmów jest analogiczna do abonamentu "Solo" z tą różnica, że wysyłamy Ci dwa filmy jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odesłać do nas jedną płytę DVD i czekając na kolejny film mieć w domu druga płytę z filmem. W tej opcji w danej chwili możesz mieć w domu jednocześnie aż dwa filmy.

Abonament "Premium" to propozycja dla osób, które lubią komfortowe rozwiązania. W tym abonamencie klient otrzymuje trzy filmy z jego listy a następnie odsyła i otrzymuje nowe do oglądania. Dzięki rozwiązaniu "Premium" Klient może mieć w domu jednocześnie trzy płyty DVD