Brad Silberling nie traci nadziei na "Lemony Snicket 2"

snicket.jpg
Najwyraźniej twórcy "Land of the Lost" są w nastroju sentymentalnym. Informowaliśmy już dziś o planach Willa Ferrella realizacji drugiej części "Legendy telewizji", teraz przyszła pora opowiedzieć o nadziejach reżysera "Land of the Lost" Brada Silberlinga. Przed pięcioma laty nakręcił on całkiem dobrze przyjętą familijną produkcję "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" i do dziś liczy na nakręcenie kontynuacji.

Wierzę, że któregoś dnia film ujrzy światło dzienne – powiedział Silberling podczas promocji "Land of the Lost". – Pozostaję w stałym kontakcie z autorem Danielem Handlerem i naprawdę nic bardziej by mnie nie ucieszyło, niż powrót do bohaterów.

"Lemony Snicket 2" nie powstało wcześniej z powodu konfliktu pomiędzy DreamWorks i Paramount Pictures, który jak wiadomo zakończył się rozwiązaniem wzajemnej umowy. Niestety czas mijał i jeśli nowy film powstanie, będzie musiał być zupełnie inny od pierwowzoru, choćby z tej błahej przyczyny, że dziecięce gwiazdy dorosły i nie mogłyby ponownie zagrać bohaterów.