Charlie Sheen w nowej odsłonie serialu "Jeden gniewny Charlie"

  • Informacja nadesłana
  • Seriale
Wydawało się, że Charlie Sheen po swoich alkoholowo-narkotykowych ekscesach i wyrzuceniu go z obsady serialu "Dwóch i pół" zniknął z ekranu na dobre. Jednak on triumfalnie wraca w nowej, prawie autobiograficznej produkcji "Jeden gniewny Charlie", którego polska premiera odbędzie się  21 października na kanale Comedy Central.

char1.jpg


Pierwszy odcinek serialu w Stanach Zjednoczonych pobił wszelkie rekordy popularności – był najchętniej oglądaną premierą komediową w historii telewizji kablowej.

Tym razem Charlie wciela się w postać ekscentrycznego terapeuty prowadzącego grupę osób nieradzących sobie z gniewem. Członkami grupy jest m.in. Lacey, która postrzeliła swojego chłopaka, po tym jak ją zdradził.  Patrick, z kolei,  został wysłany na terapię przez swoją firmę  po pobiciu klienta. Nolan, natomiast, ma problem innego rodzaju: nie mając w sobie krzty gniewu, podświadomie wybiera współpracowników, przyjaciół i partnerki, dla których wybuchy złości są na porządku dziennym. W jego gabinecie pojawiają się również osoby, z którymi Charlie nie zawsze miał dobre układy w przeszłości, na przykład jego byłe kochanki. Dodatkowo Goodson stwierdza, po tym jak próbował uderzyć nowego chłopaka swojej byłej żony, że sam ma problem z napadami agresji. Postanawia pójść na terapię, jednak jedyną osobą, której ufa, jest jego przyjaciółka i kochanka Kate.

char3.jpg
 
char2.jpg


Główne role w serialu odgrywają takie sławy jak Selma Blair, która m.in. wystąpiła w filmie "Szkoła uwodzeniaczy "Mgła", oraz Shawnee Smith, znana miłośnikom serii horrorów "Piła".

Premiera: niedziela, 21 października, godz. 22:00
Emisja: niedziela, godz. 22:00

zobacz też: