Deus Vult! Startuje zamknięta beta "Total War: ARENA"

  • Informacja nadesłana: Wargaming.net
  • autor: md
  • Gry
Traktaty zostały wypowiedziane, bębny wojny zagrały, co oznacza, że zamknięta beta w "Total War: ARENA" jest gotowa do startu. Gracze mają do dyspozycji trzy frakcje: Rzymian, Greków oraz Barbarzyńców, 10 legendarnych przywódców jak Cezar, Leonidas czy Boudica, ponad 140 jednostek, 9 map i wiele więcej.

TWA_Banners_1200x900.jpg


Każdy z graczy zabiera do walki trzy oddziały w skład których może wchodzić piechota, łucznicy, konnica, jednostki oblężnicze czy nawet psy wojenne. Każda z frakcji charakteryzuje się innymi cechami, mocnymi i słabymi stronami, podobnie jak i przywódcy oraz jednostki, które prowadzą do boju. To wszystko daje mnóstwo taktycznych możliwości. Walki 10 na 10 graczy odbywają się w chwili obecnej na 9 mapach takich jak Termopile czy Wał Hadriana, z których każda daje różne strategiczne opcje walki z wykorzystaniem ukształtowania terenu do uzyskiwania przewagi, wykorzystywania lasów do zasadzek, itp.

Zamknięta beta to dla nas ważny etap, mówi Sergei Laptenok, dyrektor "Total War: ARENA w Wargaming. To dzięki graczom i ich opiniom wraz z ciężką pracą całego zespołu wyszliśmy z alfy, a teraz możemy dalej ulepszać grę i przedstawiać nową zawartość w kolejnych aktualizacjach. Zapraszamy więcej graczy do zabawy i dajemy więcej zawartości dla nich. dodaje Gabor Beressy, dyrektor gry "Total War: ARENA w Creative Assembly.

Dla najwierniejszych fanów przygotowano pakiety założycielskie, w których znajdują się ekskluzywne jednostki, element kosmetyczne zmieniające wygląd jednostek, waluta do gry i konta premium. Szczegóły pod adresem https://totalwararena.net/en/latest-news/latest-news/founder-packs-total-war-arena/

Wszyscy gracze testujący grę w fazie alfa, którzy przekazywali swoje opinie, aby rozwinąć "Total War: ARENAautomatycznie zostali włączeni do zamkniętej bety. Zniesiono również NDA na dzielenie się wrażeniami z rozgrywki. Gracze, którzy chcą wziąć udział w zamkniętych beta testach mogą zgłaszać się poprzez oficjalną stronę gry znajdującą się pod adresem https://totalwararena.net/

zobacz też: