Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce+ruszaj%C4%85+prace+nad+%22Inhumans%22-121168

Już wkrótce ruszają prace nad "Inhumans"?

  • Heroic Hollywood
  • autor: jp
  • Seriale
Jesienią ogłoszono, że Marvel TV i ABC planują realizację serialu "[film=726491]Inhumans[/film]" z datą premiery zaplanowaną na sezon 2017/2018. Showrunnerem serialu został Scott Buck (który pracuje też przy "Iron Fiście"). Właśnie dowiedzieliśmy się, że produkcja ma ruszyć już w marcu.

uncanny-avengers-1-inhumans-var.0.0.jpg

Zdjęcia do serialu odbędą się w Los Angeles i Chicago. Bliska data pierwszego klapsa na planie oznacza, że już niedługo powinny pojawić się pierwsze castingowe ogłoszenia. Dowiemy się wówczas, kto wcieli się w Black Bolta i resztę jego rodziny.

Inhumans są efektem eksperymentów przeprowadzanych przez Kree na pierwszych osobnikach z gatunku Homo sapiens. Powstałe istoty stworzyły własną, wysoce zaawansowaną technologicznie cywilizację, której członkowie posiadają również parapsychiczne umiejętności. Po raz pierwszy ich miasto Attilan wspominane jest w komiksie "Captain America" w 1941 roku. Pierwsze oficjalne pojawienie się Inhumans nastąpiło jednak dopiero w 1965 roku w komiksie "Fantastic Four".

Premiera pierwszego odcinka: 26 września na ABC. Dwa pierwsze odcinki - nakręcone w technologii IMAX - mają być również wyświetlane w kinach od 4 września.