Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Kolejna+znajoma+z+%22Creeda%22+w+obsadzie+%22Black+Panther%22-121171

Kolejna znajoma z "Creeda" w obsadzie "Black Panther"

  • Cinema Blend
  • autor: jp
  • Filmy
Dopiero co dowiedzieliśmy się, że do obsady widowiska "Black Panther" dołączył Sterling K. Brown, a już sam zainteresowany niechcący zdradził nazwisko kolejnej aktorki, którą zobaczymy w filmie.

phylicia-rashad-in-creed--the-legacy-of-rocky-(2015).jpg

Biorąc pod uwagę, że reżyserem nadchodzącego filmu Marvela jest Ryan Coogler, nie powinno dziwić, że osoba, o której mowa, to Phylicia Rashad. Coogler pracował już z nią przecież przy okazji "Creeda: Narodzin legendy".

Dopiero co pracowałem z Chadem (mowa o Chadwicku Bosemanie, który wciela się w tytułową Czarną Panterę) przy filmie "Marshall" opowiadającym o Thurgoodzie Marshallu, zdradził Brown. To niezwykle utalentowana osoba o wielkiej duszy, doskonały aktor do odegrania w pełni postaci T'Challi. Czułem się onieśmielony, mogąc pracować z nim i z laureatami Oscara, z Michaelem B. Jordanem po jego wspaniałej roli w "Creedzie", z Danai Gurirą, Phylicią Rashad, Forestem Whitakerem….

Udział Phylicii Rashad w filmie nie został oficjalnie potwierdzony, wygląda więc na to, że Brown przedwcześnie ujawnił sekret Marvela. Rodzi się zatem pytanie: kogo zagra aktorka?

Premierę filmu zapowiedziano na luty 2018.

zobacz też: