Kolejne seriale powstają dla stacji Showtime

  • The Hollywood Reporter
  • autor: Anna Dyl
  • Seriale
Stacja Showtime podjęła się kolejnych projektów, dotyczących wyemitowania trzech odcinków pilotażowych. Wśród nich znajdzie się adaptacja brytyjskiego serialu BBC "Wieczni chłopcy", sprośnej komedii, która często jest określana jako męska wersja "Seksu w wielkim mieście". Serial będzie nosił taki sam tytuł jak jego angielski prototyp – "Manchild". Natomiast produkcją zajmą się firmy Sony Pictures TV oraz Darren Star Prods. Jego fabuła opowie losy czterech mężczyzn, którzy po przekroczeniu 50-tki nagle zauważą, iż tkwią po uszy w samym środku kryzysu wieku średniego.

Do współpracy przy projekcie zostali zaproszeni twórca oraz producent wykonawczy wspomnianego już "Seksu" - Darren Star oraz twórcy i producenci wykonawczy serialu "Lucky": Robb i Mark Cullen. Nick Fisher, twórca oryginalnej serii, będzie konsultantem przy powstawaniu amerykańskiej wersji.

Kolejnym projektem będzie odcinek pilotażowy do serialu "Californication" napisany przez Toma Kapinosa ("Jezioro marzeń"), który zajmie się również jego produkcją wykonawczą. Ostatnim serialem jest "Insatiable" wg scenariusza Lindy Wallem ("The Comeback") i Liz Brixius. Obie będą również producentkami wykonawczymi. Szczegółowe dane dotyczące tych seriali nie są jeszcze znane.