Najmniejsze Projekcje Świata: "Skrzydlate świnie"

  • Informacja nadesłana przez organizatora
  • Inne
atlantic2_E1.jpg

6 listopada o godz. 12.00 kino Atlantic zapraszana projekcję i spotkanie z Twórcami filmu pt. "Skrzydlate świnie" (dystr. ITI Cinema):

- scenarzystą: Domanem Nowakowskim
- aktorami: Pawłem Małaszyńskim oraz Olgą Bołądź

To nie jest film o świniach.
To nie jest film o aniołach.
To nie jest też film o piłce nożnej.
"Skrzydlate świnie" to film o pasji, honorze i życiu na fali...

Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy wypada z ligi, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego bossa (Cezary Pazura). Brat Oscara (Piotr Rogucki) pozna jak smakuje zemsta wściekłej kobiety, a Baśka (Olga Bołądź) uświadomi sobie, że w tłumie znajomych ma się tak naprawdę niewielu prawdziwych przyjaciół.
Jedna decyzja głównego bohatera uruchomi lawinę zaskakujących zdarzeń. Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana (Karolina Gorczyca), stanie się obiektem westchnień dziewczyny brata (Olga Bołądź) i zupełnie niespodziewanie ktoś zobaczy w nim... superbohatera. Gdy gra toczy się o miłość, złamać można wszystkie zasady! W filmie brawurowo zagrali: Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Piotr Rogucki i Agata Kulesza. "Skrzydlate świnie" to drugi po "Odzie do radości" film Anny Kazejak, obiecującej scenarzystki i reżyserki młodego pokolenia.

swinie.jpg


Wyślij smsa o treści "kino" na nr 72480 (cena 2,44 zł brutto) i wygraj spotkanie z Twórcami filmu pt. "Skrzydlate świnie"!

Patronat medialny nad Najmniejszymi Projekcjami Świata objęli:
Radio RMF Classic, Filmweb.pl, Kino Polska, Miesięcznik Film, Interia.pl, Gazeta Studencka, Plejada.pl oraz Iplax.pl

Po projekcji 10 osób będzie mogło spotkać się z Twórcami w The Pictures art bar cafe przy ul. Chmielnej 26.