Ponad 30 tytułów - zobacz najnowsze zwiastuny

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zwiastunów, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl w przeciągu kilkunastu dni.

Witam serdecznie wszystkich po powrocie. Trochę mnie nie było i teraz porządkując wszystko wyszła mega aktualizacja trailerów. W czasie mojej nieobecności pojawiły się trailery do wielu wielkich tytułów i te poniżej to tylko wstęp. Lista wszystkich dodanych do tej pory materiałów multimedialnych znajduje się poniżej.

Wśród kilkudziesięciu tytułów wybrałem te najbardziej interesujące i szczerze wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim polecam trailer do "In the Valley of Elah" ? dramatu wojennego Paula Haggisa ("Miasto gniewu") z Tommy Lee Jonsem i Charlize Theron w rolach głównych.

Drugim tytułem, który trzeba zobaczyć to zwiastun do "Sleuth". I powiem jedno: Michael Caine i Jude Law zaprezentują kawał dobrego kina. Wizyta w kinie obowiązkowa.

Wczoraj swoją premierę książkową święciła ostatnia część przygód młodego czarodzieja pt. "Harry Potter and the Deathly Hallows". W przyszłym tygodniu na ekranach kin będzie można obejrzeć piątą część ekranizacji, a wszyscy wielbiciele aktora, który wcielił się w postać Harry'ego mogą zobaczyć zwiastun do jego nowego filmu - "December Boys" na motywach powieści Michaela Noonana.

Dodatkowo można już oglądać w przepięknej jakości pierwszy teaser do nowego projektu J.J. Abramsa o roboczej nazwie "1-18-08". Film nie ma jeszcze tytułu, a zwiastun przypomina trochę "Dzień niepodległości".

Typowo męskie kino zapowiada trailer do "Death Sentence" z Kevinem Baconem. Film reżysera "Piły" jest remake'iem "Życzenia śmierci" z Charlsem Bronsonem. Powiem tylko, że końcówka zapowiedzi jest niesamowita.

Te osoby, które zazwyczaj głosują na najlepszy plakat uznały, że do "Kronik Spiderwicka" plakat wart jest zainteresowania. A czy zwiastun? To już oceńcie sami.

Ostatnio nastała moda na kręcenie rodzinnych filmów. Teraz zaczynamy widzieć tego efekty. Pierwszym zwiastun do rodzinnej produkcji jest "Gone, Baby, Gone" w reżyserii Bena Afflecka. W filmie zobaczymy jego brata Caseya, a partnerować mu będą Ed Harris i Michelle Monaghan.

Drugą rodzinną produkcją jest komedia "Historia Wendella Bakera". Tym razem z rodziną Wilsonów. Występują: Luke oraz Owen Wilson, przy czym ten pierwszy odpowiedzialny jest również za reżyserię wraz z Andrew Wilsonem.

Wielbiciele komedii mają zdecydowanie w czym wybierać. Pojawił się drugi zwiastun do komedii "Godziny szczytu 3", pełny zwiastun do komedii "Fred Claus" twórców "Polowania na druhny" z mówiącym z niesamowitą prędkością Vincem Vaughnem, jak również pierwszy teaser do komedii "Get Smart" ze Stevem Carellem i Anne Hathaway. Mimo iż jest to teaser to mnie bardzo zainteresował. Amatorów trochę niezbyt ambitnych komedii powinien zainteresować zwiastun do "Who's Your Caddy?".

Pojawił się również trailer do obrazu "Klub Jane Austen", którego nazwa mówi sama za siebie oraz drugi trailer do filmu "Złoty Kompas" z Nicole Kidman i Danielem Craigiem. Wszystko w przepięknej wersji High Definition.

Dodatkowo serdecznie polecam drugi pełnym zwiastun do animacji "Film o pszczołach" z głosami Jerry'ego Seinfelda i Renée Zellweger.

Oprócz trailerów do filmów bardziej komercyjnych pojawiło się sporo dobrych zwiastunów do filmów niezależnych. Pełna lista na dole, a ja najbardziej polecam zwiastun do "Broken English" oraz "And When Did You Last See Your Father?" z Jimem Broadbentem i Colinem Firthem. Serdecznie zapraszam do oglądania.


Sleuth
zwiastun 1

December Boys
zwiastun 1 (+HD)Death Sentence
zwiastun 1 (HD)

Kroniki Spiderwicka
zwiastun 1 (+HD)Gone, Baby, Gone
zwiastun 1 (+HD)

Klub Jane Austen
zwiastun 1 +(HD)

Złoty Kompas
zwiastun 2 (+HD)Godziny szczytu 3
zwiastun 2 (+HD)

Get Smart
teaser 1 (+HD)

Fred Claus
zwiastun 1 (HD)Film o pszczołach
zwiastun 2 (+HD)

Who's Your Caddy?
zwiastun 1 (+HD)


Pozostałe materiały, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl to: "Broken English" (zwiastun 1), "Dans Paris" (zwiastun 1), "And When Did You Last See Your Father?" (zwiastun 1), "If I Didn't Care" (zwiastun 1), "Wszyscy kochają Mandy Lane" (zwiastun 1), "Lady Chatterley" (zwiastun 1), "Ostatni legion" (zwiastun 1), "Duchy z Cité Soleil" (zwiastun 2), "Underdog" (3 spoty tv), "Cashback" (zwiastun 1), "Dynamite Warrior" (zwiastun 1), "DOA: Dead or Alive" (zwiastun 3).

Dla zwolenników pięknej jakości informuje, że do następujących filmów pojawiły się materiały multimedialne w wersji High Definition* o nieskazitelnej jakości obrazu i dźwięku: "December Boys", "Untitled J.J. Abrams Project", "Death Sentence", "Kroniki Spiderwicka", "Gone, Baby, Gone", "Klub Jane Austen", "Złoty Kompas", "Godziny szczytu 3", "Get smart", "Fred Claus", "Film o pszczołach", "Who's Your Caddy?", "Ostatni Legion", "DOA: Dead or Alive", "Dynamite Warrior".

Do filmów "Złoty Kompas", "Transformers", "Shoot 'em Up", "The Brave One", "American Gangster" pojawiły się lepszej jakości zwiastuny.

Najciekawsze zapowiedzi z ostatniego newsa można obejrzeć tutaj, a więcej zwiastunów, klipów, spotów, reportaży itp. można obejrzeć w naszym dziale Multimedia. Dodatkowo, informacje o bieżących multimediach dodanych na wortalu można znaleźć na moim specjalnie do tego przeznaczonym blogu.

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się zainstalowanie najnowszego oprogramowania do odtwarzania.


* - wymagany QuickTime w wersji powyżej 7.0