Powstanie "Dzień Niepodległości 2"?

Bill Pullman zdradził podczas wywiadu, iż reżyser Roland Emmerich i producent Dean Devlin poważnie rozważają możliwość realizacji drugiej części "Dnia niepodległości". Informację tę potwierdził Jeff Goldblum, którego, nieoficjalnie na razie, producenci zapytali, czy byłby gotów ponownie wcielić się w postać Davida Levinsona, naukowca, który wspólnie z kapitanem Stevenem Hillerem (Will Smith) zniszczył statek Obcych.

komentarze

pozostało 255 znaków
 • Andi

  dzień niepodległości był fajny bo był fajny i goopi (uwaga! nie: głupi) i ponieważ nie stał sie kanwą serialu. roland, nie rób tego. jak już musisz kręcić kolejny film to zrób to samo co zwykle - nakręć kolejny film w tym samym klimacie/stylu, który tak na prawdę niewiel różni się od wszystkich innych, ale na rany boskie, zachowaj jakieś pozory! zmień chociaż nazwę... heh... ok, przesadzam, 13 piętro mi się podobało. w sumie to godzilla i independence day też. nawet pomimo tego, że z reguły nie przepadam za megaprodukcjami, kinem akcji itp. może to ten element europejski, któryjednak nadaje tym filmom z lekka odmiennego klimatu od produkcji czysto hollywoodzkich?

 • ArturD2

  Czy w drugiej częsci filmu świat będą chcieli zniszczyć znowu kosmici, a może tym razem nasi dzielni bohaterzy będą walczyć z Al-Khaidą?

 • ArturD2

  ..a kosmitami beda talibowie a guru obcych to osama :)

 • Nostromo

  ależ to będzie juz nieprawdopodobne - druga zagłada kosmitów na Ziemie? w przeciągu tak krótkiego czasu? ;) DN był do obejrzenia, ale raz, bo wiecej to juz przynudza wręcz - chociaz było tak kina fajnych sekwencji lotniczych, no nie oszałamiajace jak na tamte czasy (hehe... nie tak dwno temu to było, bez przesady) efekty specjalne. Teraz, po tych wszystkich Matrixach i Klonach i pierścieniach już wątpie czy czymś zaskoczą, a w tym filmie głównieo efekty chodzi - no bo nie o fabułę...

 • army

  Pewnie, że to normalka, ale nie znaczy to wcale, że to coś dobrego - full komercja, a zobaczycie ze bedzie niezla chala

 • Atom

  To normalna kolej rzeczy. Po jakotakim sukcesie komercyjnym filmu, robi się jego kontynuację... nie dziwi to przecież ;)

 • Offline

  Znowu stezenie patosu na milimetr kwadratowy taśmy filmowej osiągnie szczyty... Nie wspominając o szczytach głupoty...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: