Powstanie kolejna kontynuacja "Cannibal Holocaust"

Autor horroru "Cannibal Holocaust", włoski reżyser Ruggero Deodato, po 25 latach szykuje się do kontynuacji swojego kultowego filmu.

"Chcę zrobić ten film. Napisałem dwie historie" - powiedział Deodato, który zaznaczył, że produkcja ruszy najwcześniej w lutym. Do tego czasu reżyser będzie pracował na planie serialu dla włoskiej telewizji. "Jedna z wersji sequelu jest miejską opowieścią - rozgrywa się w Rzymie. Druga opowieść jest bliższa oryginałowi i dzieje się w dżungli".

Pierwszy horror był mrocznym dramatem, nakręconym w formie dokumentu. "Cannibal Holocaust" (znany też pod tytułem "Green Inferno") został podzielony na dwie części: w pierwszej akcja rozgrywa się w amazońskiej dżungli, gdzie ekipa żołnierzy (ratowników) poszukuje zaginionej ekspedycji filmowców, która udała się w celu zrealizowania dokumentu o życiu kanibali. W drugiej części akcja przenosi do Nowego Yorku, a dokładnie do studia filmowego gdzie oglądane są szokujące taśmy odnalezione w dżungli przez ekipę ratowników. Taśmy przedstawiają wyprawę trójki filmowców badających obyczaje kanibali, do momentu aż zostają przez nich zaatakowani i żywcem zjedzeni.

komentarze

pozostało 255 znaków
 • Baaad
  Baaad
  2005-06-14 19:05:32 +0200

  Eeech, o ile lubie gore, to ten film był straszny. Zwyczajny pornol w dżungli, ja sie rozczarowałem na tym 'kultowym filmie'.

 • Mail
  Mail
  2005-06-14 15:07:15 +0200

  Hmm o ile mi wiadomo to w 1986 powstał sequel;) co prawda nie zrobił tego Ruggero Deodato, ale… W takim wypadku będzie to już cz. 3:D:D:D

 • marlon
  marlon
  2005-06-14 12:56:18 +0200

  Nareszcie!!! Wszyscy bijemy brawo - oby więcej kontynuacji tego arcydziałe!!! :-)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o