Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Deadpoola%22+pomo%C5%BCe+Cameronowi+wskrzesi%C4%87+%22Terminatora%22-124375

Reżyser "Deadpoola" pomoże Cameronowi wskrzesić "Terminatora"

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Skydance ogłosiło przedłużenie współpracy producenckiej z Paramount Pictures na kolejne cztery lata. To ważna wiadomość dla fanów T-800. Jednym z projektów, który powstanie w ramach nowego paktu jest bowiem kolejny remake/sequel "Terminatora".

559630.jpg


Skydance już raz próbowało odświeżyć cykl. Efektem tego był "Terminator: Genisys", który nie został zbyt ciepło (delikatnie mówiąc) przyjęty przez fanów. Teraz ma być jednak inaczej. W projekt aktywnie zaangażuje się bowiem James Cameron, do którego w 2019 roku wróci część praw związanych z Terminatorem. Na razie nie wiadomo jednak, na czym dokładnie polegać będzie jego rola. Cameron bowiem przez najbliższe lata zajęty będzie głównie czterema "Avatarami".

Może właśnie dlatego wsparciem w procesie przygotowywania nowego "Terminatora" ma być dla niego Tim Miller. Jaka dokładnie będzie rola reżysera "Deadpoola" w tym projekcie, tego też na razie nie wiemy. Kryje się ona za dość enigmatycznym sformułowaniem, że będzie członkiem zespołu kreatywnego, którego zadanie polega na przygotowaniu satysfakcjonującej fanów formuły wskrzeszenia sagi. Czy jednak stanie za kamerą widowiska, tego nie wiemy.

Więcej szczegółów mamy nadzieję poznać w nadchodzących miesiącach.

3 21

zobacz też: