Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Sony+usuwa+%22Bad+Boys+3%22+z+kalendarza+premier-124447

Sony usuwa "Bad Boys 3" z kalendarza premier

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Sony Pictures na listopad przyszłego roku zaplanowało premierę filmu "Bad Boys for Life". Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że film nie wejdzie wtedy do kin. I być może w ogóle nie zostanie zrealizowane. Tytułu nie ma bowiem w ogóle na liście premier, które Sony zamierza zaprezentować światu w ciągu najbliższych kilku lat.

bad-boys-3.jpg


O tym, że "Bad Boys for Life" jest w tarapatach, pisaliśmy już w marcu. To wtedy z projektem pożegnał się Joe Carnahan, który miał całość wyreżyserować. Wytwórni nie udało się do teraz znaleźć jego następcy. A sam Will Smith wcale nie zamierza czekać, aż coś się w tej sprawie zmieni i zajął się innymi widowiskami, jak "Suicide Squad 2" czy "Aladdin".

Na osłodę mamy za to daty inny widowisk, na które Sony będzie liczyć w najbliższych latach. Oto one:

29 czerwca 2018 – "Sicario 2: Soldado"

3 sierpnia 2018 – "Holmes and Watson" (komedia o słynnym detektywie);  będzie walczyć o widza z animacją Illumination "How the Grinch Stole Christmas"

8 sierpnia 2018 – "Barbie" (aktorski film inspirowany słynną lalką); będzie walczyć o widza z "Meg" (Jason Statham kontra prehistoryczny rekin) i "Scarface" (nowa wersja "Człowieka z blizną")

25 stycznia 2019 – "The Nightingale" (ekranizacja "Słowika", którą nakręci niedoszła reżyserka "Wonder Woman" Michelle MacLaren)

8 lutego 2019 – "Silver and Black" (kinowe uniwersum Marvela w Sony); będzie walczyć o widza z "The Lego Movie 2"

zobacz też: