Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/UPDATE%3A+Tw%C3%B3rcy+%22Westworld%22+chc%C4%85+Wam+zaspoilerowa%C4%87+ca%C5%82y+drugi+sezon-127784

UPDATE: Twórcy "Westworld" chcą Wam zaspoilerować cały drugi sezon

  • The Wrap
  • autor: łm
  • Seriale
UPDATE: Słowo się rzekło, kobyła u płotu. Przed Wami obiecane przez twórców "Westworld" spoilerowe wideo.W trakcie wirtualnej pogawędki z użytkownikami portalu Reddit twórcy serialu "Westworld" złożyli fanom niecodzienną propozycję. Zadeklarowali, że przed emisją drugiego sezonu wrzucą do sieci wideo, w którym zrelacjonują od A do Z fabułę nowych odcinków.

1.jpg


Jonathan Nolan i Lisa Joy postawili tylko jeden warunek: ich ofertę musi zalajkować tysiąc użytkowników Reddita. Jak możecie się domyślić, magiczna liczba cyfrowych kciuków w górę została szybko przekroczona. Odsłaniający tajemnice serialu materiał na razie jednak nie pojawił się w Internecie.

Oczywiście znaleźli się przeciwnicy pomysłu Nolana i Joy. Ich zdaniem publikacja wideo sprawi, że w sieci zaroi się od spoilerów. Narażeni na nie będą również ci widzowie, którzy zdecydują się nie oglądać klipu.

Drugi sezon "Westworld" zadebiutuje na antenie HBO 22 kwietnia. Serial jest mroczną odyseją o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. To opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje.

3 21

zobacz też: