Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Z+%22%C5%81otra+1%22+do+komiksowego+widowiska+%22Venom%22-124412

Z "Łotra 1" do komiksowego widowiska "Venom"?

  • /Film
  • autor: mp
  • Filmy
Wytwórnia Sony ma już kandydata na drugą gwiazdę komiksowego widowiska "Venom". Do Toma Hardy'ego może dołączyć znany z "Łotra 1" Riz Ahmed. Aktor prowadzi właśnie negocjacje w tej sprawie.

venom-1-cover-205285.jpeg

666927_1.1.jpg


Niestety oficjalnie nie zostało ogłoszono, kogo Ahmed miałby zagrać. Mówi się jedynie o tym, że jest to jedna z popularniejszych postaci związanych z historią symbionta.

The Hollywood Reporter twierdzi, że nie chodzi tutaj o Carnage'a, choć to właśnie odtwórcy tego bohatera Sony szukało przez ostatnie tygodnie i Ahmed był brany pod uwagę. Jednak według portalu w międzyczasie zmianie uległ scenariusz i teraz Sony chce, żeby aktor zagrał kogoś innego.

Z kolei Jeff Sneider z The Tracking Board twierdzi, że jego źródła nie są zgodne, kogo miałby Ahmed zagrać. Jedno z nich, któremu dziennikarz ma powody ufać, twierdzi wręcz, że chodzi właśnie o Carnage'a.

Justin Kroll z Variety natomiast dodał, że Riz Ahmed pokonał w rywalizacji o rolę trójkę innych aktorów. Byli to: Matt Smith ("Doktor Who"), Pedro Pascal ("Gra o tron") i Matthias Schoenaerts ("Z dala od zgiełku"). Nie można wykluczyć, że któryś z nich zagra Carnage'a, jeśli Ahmed dostanie angaż do innej roli lub też zastąpi aktora, jeśli negocjacje zakończą się fiaskiem.

Ci, którzy nie wierzą, że chodzi o Carnage'a, sugerują, że Ahmed może wcielić się w Kravena lub Mysterio. Obie postaci mają ponoć dostać w przyszłości własne filmy.

Za kamerą "Venoma" stanie Ruben Fleischer.

3 21

zobacz też: