Abhishek Bachchan

Abhishek Amitabh Srivastav

8,2
1 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abhishek Bachchan

Filmy z jego udziałem są zdecydowanie lepsze z racji tego , że w nich wystąpił, świetny aktor, ale faktycznie w Fannie to on nie grał, za to zagrał, z resztą z Aishwarayą,w Umrao Jaan, polecam!!!

użytkownik usunięty
Eliza_9

"Umrao Jaan"! Kochanie, jakoś tego filmu nie mogłam znieść i dotarłam tylko do połowy:/ ale jak tak polecasz to się przemogę i jeszcze raz zacznę;)

Eliza_9

Takze go uwielbiam. Jest niesamowicie utalentowany. Jego miny mnie powalaja na kolana a w Dostanie i Bunty aur Babli pokonal samego siebie... byl tam rewelacyjny

Aishwaryaaa

pierwszy film z Abhishekiem [dodam też, że to był mój pierwszy bollywood] to 'Bluffmaster' - Strasznie mi się podobał - tak go polubiłam, że B. mnie wciągnęło :D
Dzis oglądałam Dostane - po prostu, Abhi był rewelacyjny! świetna komedia - uwielbiam tego gościa!

Eliza_9

Macie racje aktor super. Ale nie mogę słuchać piosenek podkładanych pod niego. Przecież on ma taki mocny, gruby, cudowny głos (dał przykład w Bluffmaster i w Dhoom 2). A te wszystkie podkłady pod niego są koszmarne. Nawet fajna piosenka nie rekompensuje straty jego głosu w wykonaniu. Po za tym to szkoda że z Ash'ą ciągle nie mają dzieci, bo stanowią fajną parę. Na pewno jest lepszy dla Ash'y od jej poprzedniego narzeczonego "pana nijakiego" Salmana Khan.

Tak na marginesie nie uważacie czasem że Salman to gigantyczna pomyłka ludzkości zaraz po bombie atomowej?

budzynska1987

odnosząc się do mojego poprzedniego postu- chyba byłam dobrą wróżką i wywróżyłam im córeczkę. Gratulacje dla pewnie przeszczęśliwych rodziców i dziadków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones