Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver
ostry_cenzor

A niby dlaczego? Czy każdy bohater, aktor musi wyglądać jak model? Nie.

Anakin_Skywalker

Nie! Ale przynajmniej w ogóle niech "wygląda"! Niech ma "twarz"! Tak jak dobrali np Mortensena do Władcy pierścieni. Twarz z charakterem, charyzmą. A Driver jest niestety tylko drażniący

ostry_cenzor

Dobre!

przemo8998

Dzięki! Pozdro!

ostry_cenzor

W "Ostatnim Jedi" padają słowa, które dobrze pokazują, dlaczego aktor z taką twarzą pasuje do tej roli.

Chaotic

Przybliż, bo nie wiem, o które słowa chodzi.

Anihilina

No właśnie:)

Chaotic

Please... jakie słowa, jaka twarz...

ostry_cenzor

Mniej więcej taka treść "Liczyłem na to, że będziesz nowym Vaderem, a jesteś tylko chłopcem w masce". Ogólnie chodzi o całokształt tego, jak rozedrgana jest w sobie ta postać, ale te słowa miały w miarę to podsumować.

Chaotic

Ale mogli po prostu dać jakiegoś innego "chłopca" Driver jest drażniący. Taki młody Anakin to wyglądał! Jak spojrzał to ciary szły

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Śmieszny jesteś .
Musisz być nieszczęśliwy strasznie .
Zazdrościsz , że facet tyle osiągnął w wieku 37 lat.
Każdy znany reżyser bierze go do roli, każdy mówi , że złoto nowej trylogii, kobietom się podoba ale co tam Ty znasz sie lepiej. Zebys raz wyraził swoja opinie to byloby spoko ale jeżeli piszesz tysiąc razy to znaczy , że coś Cię boli upośledzona miernoto.

ostry_cenzor

A no tak pewnie ty to model Diora... Boże... Mnie się bardzo Adam podoba (i nie tylko mnie jak widzę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones