Adam Woronowicz

8,0
46 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz

Fantastyczna rola ksiedza Popiełuszki

Berith7777

Masz rację, majstersztyk.
Ma talent i warsztat jak cholera!!!!!!!!!
Tak sie skłąda że interesowałem się trochę historią księdza Popiełuszki i jako dzieciak juz wiedziałem, że UB go zabiło, pamiętam te czasy.
Film naprawdę super oddaje te czasy a Maestro Woronowicz stanął na wysokości zadania, gdyz ksiądz podobno właśnie taki był zarówno prywatnie jak i służbowo jako ksiądz!!!!!!!
Film przepiękny ale i ciężki, ostatnio nie mogę przebrnąć przez niego, za bardzo wrażliwy jestem

malyfromhell

Jak zobaczysz film daj znac czy sie podobał.Pozdrawiam.

Berith7777

tzn ja cały obejrzałem dwa razy raz w kinie zaraz po premierze i jakoś kupiłem dvd w filmem, ale ostatnio już przebrnąć nie mogę:)

malyfromhell

Aha ;)

malyfromhell

zobacz Go w V serii Czasu Honoru, czarny charakter bardzo dobrze zagrany

SnapeForever

śledzę śledzę. No ubeka oficera nieźle gra. Na początku wydawało mi się ze jedzie manierą Popiełuszki, ale jednak nie!!!
Aktor ten to naprawdę wysoka półka polskiej kinematografii.

SnapeForever

w Czasie Honoru gra świetnie, własnie nie gra typowego czarnego charakteru, po jego mimice twarze i sposobie wypowiadanych kwestii, mozna w tej postaci dostrzc odrobinę pozytywów :D

dziubek1991

Właśnie,że gra czarny charakter.Zobaczysz w odcinku 62 lub 63.Zagrał dobrze,pasuje do roli UBeka jak ulał.

Blue Power

Znaczy chodziło mi głównie o to, że ja w tej postaci widzę człowieka trochę zagubionego, który sam ma problemy i jest trochę przymuszony do pewnych działań, tych negatywnych oczywiście, a nie jets wyrachowanym, wrednym skur..... Ok, zobacze to się się przekonam, ale proszę o to, żeby tu konkretniejszych spoilerów nie robić :P

dziubek1991

Nie sądzisz że strzelanie do niewinnego klęczącego więźnia to nic innego jak czarny, parszywy charakter ?

tomucho77

Jasne, ale z drugiej strony nie wiem czy typowy czarny charakter byłby w stanie tak się otworzyć i zwierzyć jak On Lenie, zwłaszcza w sytuacjii, kiedy Lena właściwie to troche go wykorzystała. Wiem, że jego postac jest niby negatywna, ale można się moim zdaniem doszukać w nim cech może nie pozytywnych, ale w pewien sposób usprawiedliwiajacych jego zachowanie. Poza tym tak jak napisałem wytżej, do wielu sytuacjii jest trochę przymuszany :D

Berith7777

Jestem tego samego zdania :) Pan Adam w każdym filmie udowadnia to że jest nietuzinkowym aktorem. Genialne role ks Jerzego i UBeka !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones