Adrian Grenier

Adrian Sean Grenier

6,8
2 559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrian Grenier

Gdzie ja byłam jak on był młodszy??? ;) xD

Dreamerin

A weź nic nie mów. Własnie go zauważyłam w TO MNIE KRĘCI. Bardzo przystojny.

Naley

no to we trzy mamy żałobę :(
takie ciasteczko że tylko schrupać ;(

Acalia

A macie może gg, zeby sie z wami skontaktować?

Naley

a z kolei jak będzie starszy, będzie wyglądał mniej więcej tak:

http://www.filmweb.pl/Peter,Gallagher,%28I%29,filmografia,Person,id=7548 [www.filmweb.pl/Peter,Ga ...]

;P:D

lighthouse

no co Ty? Chyba sobie zartujesz!! Nie ma mowy!! A Wy dziewczyny gdzie bylyscie wczesniej?? ja o tym przystojniaku wiedzialam duzo duzo wczesniej, chyba zaspalyscie:D:D:D

frodunia

jak zaspałyście!? ja wiedziałam od dawna że jest ciasteczkiem - jakieś 3-4 lata :D widziałam
Peter Gallagher zawsze był brzydki :P

Acalia

całkiem dobrze się temat rozwinął, hehe. Gdy wczesniej widziałam teledysk Britney, to nie zwracałam na niego uwagi, a teraz jak go ogladam, to sie zastanawiam jak to możliwe :)

Naley

hehe ja jestem lepsza bo widziałam go i jego oczy ale nie ścięłam że to do filmu piosenka :D(ooooo a jakie ma tam w tym teledysku oczyyyyyyyy hohohohooooo...!!)

Acalia

Ja sobie specjalnie ten teledysk ściagnełam, hehe :P No oczy to on ma :)

Naley

http://members.tripod.com/AdrianGrenier/crazy.html [members.tripod.com/Adri ...]
:D:D
ej karola napisz na joasia_1988@buziaczek.pl - pogadamy na gg :D

Acalia

ja Adriana odkryłam w To mnie kreci ale gdy poprzednim razem byl w tv i to wtedy dowiedziałąm sie że występuje w teledysku Britney. niestety od tamtego czasu nie udało mi isę owego teledysku zobaczyc. w każdym razie Adrian jest przystojny i nie wygląda na 30 lat!!

moonlady

Jeżeli ktoś ma eMula to można sobie pobrać ten teledysk, bo jest .

Naley

yyy... a co to w ogóle za teledysk?? do jakiej piosenki Brytnej Sprytnej??

Lucella_Santos

Drive me crazy - tę piosenkę to chyba każdy zna :)

Naley

Piosenkę znam ale nie zwróciłam uwagi na Adriana w teledysku... Dziękuję za odpowiedź :)

Dreamerin

hihihi mnie Adrian kręci ale wprost z przeciwnego powodu- jest strasznie podobny do mojego chłopaka :D
Szczęściara ze mnie, nie? ;)

Dreamerin

wybaczam mu zrośnięte brwi!
zauważcie jakie ma specyficzne usta ... uhh ...
nic więcej chyba nie muszę dodawać (serduszka w oczach)

_maalin

on jest niesamowity i te oczy.... z calego towrzystwa ja chyba jestem jedyna ktora zwrocila na niego uwage prawie 8 lat temu... juz wtedy podobal mi sie w tym filmie (czyt. w drive me crazy).... :)

sisi421

Niestety, nie jesteś jedyna;P Mój ulubiony typ antropologiczny - brunet niebieskie oczy. Mniam:D

Mims

no siema :P

Mims

No to widze ze nie jestem jedyna z takim dokladnie typem.... ach te oczy :) a te wlosy... i ten usmiech :) mniam mniam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones