Adrian PaulI

Adrian Paul Hewett

6,1
552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrian Paul

całkiem niezle zagrał niesmietlenego, chcociaz nie tak dobrze jak lambert, ale ujdzie

Vito

nie bardzo rozumiem , przeciesz grali dwie różne postacie co tu porównywać ? chyba ze ogólnie gre aktorską a nie jedną kreacje

Vito

Christopher Lambert grał Connora Macleoda bochatera trzech pierwszych części "Nieśmiertelnego "
Adrian Paul grał Duncana Macleoda ucznia Connora i bochatera serjalu "Nieśmiertelny " i bochatera filmu 4 części "Nieśmiertelnego" pod tytułem "Ostatnia Rozgrywka "... ale nie martw sie ja też na początku myślałem że obaj aktorzy grają tą samą role tylko że pod innym imieniem ;-)

Bondman

... a tym samym nazwiskiem . A co do grania Paula to uważam że grał całkiem kiepsko swoją rolę

Bondman

Potwierdzam, a przynajmniej ze względu na żałosną wręcz 4-tą część,przez którą czuję do niego pewną niechęć brrrr kojarzy mi się z upadkiem legendy. Nieśmietrelny MacLeod jest tylko jeden, Connor, koniec i kropka ;)

Vito

Zdefiniuj "całkiem nieźle".
Jego gra jest tragiczna, choć to pewnie i tak zbyt słabe słowo.

Neevor

Ja właśnie oglądam 2 sezon serialu a już mogę śmiało stwierdzić, że Duncan (Adrian Paul) jest znacznie fajniejszą postacią niż Connor (Lambert). Czepianie sie wkoło 4 części zaczyna być nudne...

użytkownik usunięty
Vito

a mi się bardzo podobała jego gra w serialu, gdyby nie on i muzyka queen ten serial nie byłby taki fajny.

Vito

Świetny aktor, nadaje temu serialowi styl i magię. Sceny walki są niezwykle przekonywujące i doskonałe. Gdy następuje quickening, Adrian przekonywująco oddaje ból tego zjawiska. Oglądam codziennie. A 'gniotów' nie lubię, znam się na literaturze i doceniam dobrą fabułę, zwroty akcji, rozłożenie napięcia. Lambert również przekonywująco gra swoją rolę. Jednakowoż skłaniałabym się do gry Adriana jako bardziej wartościowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones