Adrianne Palicki

Adrianne Lee Palicki

6,8
4 710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrianne Palicki
DarthDream

Popieram

DarthDream

http://www.filmweb.pl/film/Wonder+Woman-2011-629019

Nawet była, ale niby fatalna produkcja nie pozwoliła jej się przebić :D

pearlpie

No wiem, wiem, oglądałem to, tego posta wyżej napisałem nawet w dniu kiedy obejrzałem to nieszczęsne coś. Odcinek słaby, ale Palicki w stroju Wonder Woman była gorąca. Jak czas pokazał, pomyliłem się co do Gal Gadot, bo jest super, i teraz nie zamieniłbym ją na nikogo innego. Ale 3 lata temu wydawało mi się, że się nie nadaje.

DarthDream

gal gadot idealnie pasuje do roli wonder woman. przepiekna kobieta .

MatM95

Jak ktoś jest fanem koszernych klimatów :P

jacator74

ja jestem fanem pieknych kobiet a nie koszernych klimatow :P

MatM95

>piękna kobieta
>gal gadot

wybierz jedno...
ona może być co najwyżej "ładna".

Vitcher

Dla mnie Palicki, co najwyżej może być ładna, każdy ma swój gust ;)

DarthDream

Kiedys nawet byla Wonder Woman. :P Ciekawe jest to, ze kariera Adrienne dlugo przeplata sie z produkcjami superhero - ubiegala sie o role Black Widow, zagrala Wonder Woman, zagrala Mockingbird, wystapila w Aquamanie, pojawila sie w Smallvile (serial o Supermanie). Chyba zaden inny aktor ani aktorka nie moze sie pochwalic powiazaniami z 5 produkcjami superhero. ;)

keteek

Aaa i jeszcze ubiegala sie o role Gamory. :P

DarthDream

Ale ładny jesteś na tym obrazku darth

DarthDream

Osobiście również wolałbym w WW aktorkę o jakże polskim nazwisku, niż płaską jak deska agentkę Mossadu.

arejter

Może i Gadot to nie polskie nazwisko ale ma polskie korzenie jej babcia od strony matki mieszka w Warszawie.

DarthDream

Nie jest żydówką.... Więc nie mogła. Oni się trzymają razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones