Agata Trzebuchowska

7,1
3 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Trzebuchowska

Nie można było jej załatwić jakiegoś stylisty? Żeby jakąś fryzurę jej zrobić, jakąś suknię przyzwoitą załatwić,? Jak zwykle Polka wyglądała najskromniej, a to żaden atut ani "oryginalność"

koskokos

a czemu skromność nie jest atutem? moim zdaniem na Oscarach wyglądała przepięknie

KaCy093

wyglądała idealnie.

KaCy093

Popieram założyciela tematu - właśnie my jesteśmy tacy "cudownie skromni" i jakoś w świecie o żadnej Polce tak naprawdę nie słychać. Ani Madonna, ani Lady Gaga, ani Bardot, ani Cardinale, ani Monroe, Jolie, Belucci czy całe setki innych nie były i nie są skromne, za to bardzo znane podziwiane i uwielbiane, a my jak zwykle "uszy po sobie", taka "ładna, skromna słowianka z prowincji, no, ta Polska to kraj właśnie takich poczciwot" - mnie aż mdli od tej "skromności". Po prostu też bym chciał, żeby nie patrzyli na nas jak na jakichś prowincjuszy, a tak niestety nas przez tę "skromność" traktują

birtitek

A ja uważam, że w świecie, w którym zatracają się wartości, skromność to ogromna zaleta i niedługo to za nią ludzie będą uwielbiani :) Już teraz naturalność jest stawiana wyżej ponad operacjami plastycznymi i wszelkimi poprawkami, niedługo wszystkich znudzą wszelkie udziwnienia i oryginalności i zapragną widzieć skromne, szanujące się i naturalne osoby.

koskokos

Skromność jest cnotą Słowian, czasami ciężko zabić naturalny instynkt dla pieniędzy. Wygląda na to, że pani Agata musiała wyglądać na tych oskarach jak perła w gnoju...

użytkownik usunięty
koskokos

Moim zdaniem na Oscarach wyglądała prześlicznie.

użytkownik usunięty

dla mnie najpiękniejsza!!!!!!!!!!! uwielbiam ją:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones