Agata Załęcka

Agata Małgorzata Załęcka

6,0
849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Załęcka

Beznadziejna. Dużo więcej energii zajmuje jej dbanie by ślicznie prezentować się na scenie, niż o to by rozśmieszyć publiczność. Moim zdaniem KMN dużo straci mając ją w zespole. Jest bardzo ładna i ... to wszystko. Do kabaretu się kompletnie nie nadaje.

Sighma

Pożyjemy zobaczymy:) To mój ulubiony kabaret więc 3mam kciuki by nie dała ciała.Choć przyznam - będzie to trudne zadanie.Śmiechu Pakosi nic nie przebije :D

krzysiek0774

Pakosińska powiedziała kiedyś, że kobietom jest trudno w kabarecie. Trzeba bowiem odrzucić wstyd, typowo damską kokieterię, umieć pokazać się w w rozdeptanych kapciach i mówić śmiesznym głosem. Uważam że Załęckiej nie będzie nigdy na to stać, bo zbyt mocno zależy jej na tym, by się podobać.

Poza tym jakoś cicho o niej. Na pewno dalej jest w KMN?

Sighma

Szczerze? Ale musi być z Ciebie ZAKOMPLEKSIONA I BRZYDKA BABA skoro tak piszesz!!!!! Współczuję Ci!

Sighma

Szczerze? Ale musi być z Ciebie ZAKOMPLEKSIONA I BRZYDKA BABA skoro tak piszesz!!!!! Współczuję Ci!

antoni8

Mhm. Czyli muszę podziwiać talent komediowy każdej osoby która wyjdzie na scenę, bo jeśli nie, to będzie to świadczyło o mojej brzydocie? Ciekawa logika.

Sighma

Wczoraj sobie obejrzałem skecz KMN z tą właśnie panią i uważam że jest BEZNADZIEJNA, zero emocji, przy każdej wypowiedzi patrzy w stronę publiki z uśmiechem jakby chciała powiedzieć, że Vizir pierze najlepiej ;/ no katastrofa po prostu. Po odejściu Pakosińskiej nie powinno być żadnej kobiety w tym kabarecie

HankMoody

I ja i moi znajomi oglądaliśmy i uważamy, że dziewczyna jest super!! Trochę różni się wiekiem, ale pasuje do zespołu. Jest świetna. Ma fajną pozytywną energię i jest zabawna na scenie. Oby tak dalej!

antoni8

No do zabawności na scenie to jej trochę brakuje. Nie wiem, poczekamy, może się rozkręci

Sighma

Beznadziejna to jesteś ty zazdrośnico. Agata Załęckajest wspaniała, piękna i ma duże możliwości. A ty nigdy jej do pięt nie dorośniesz więc zamknij tę głupią gębę i przestań pisać bzdety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Odeszła już chwile temu z KMN więc chyba wszyscy są zadowoleni. A jej miejsce zajęła Magdalena Stużyńska

Sylwo117

Tak przyszła pani Magda, która jest równie beznadziejna co jej poprzedniczka. Agata Załęcka marną grę aktorską w kabarecie przynajmniej nadrabiała urodą, a uroda Magdy... no cóż... kawał baby, a jej gra jest równie drętwa.

użytkownik usunięty
Sighma

Agata Załęcka miała bardzo trudne zadanie w momencie kiedy zdecydowała się zastąpić Katarzyne Pakosińską co więcej myśle że świetnie sobie poradziła - bez wątpienia ma talent komediowy. Dodatkowym atutem jest oczywiście to że jest bardzo ładna. Miałam okazje oglądać ją na deskach teatru oraz spotkać ją prywatnie - poza wszystkim jest to bardzo sympatyczna i urocza osoba która w przeciwieństwie do innych nie gwiazdorzy i nikogo nie udaje ... życzę jej jak najwięcej sukcesów i ról skrojonych na miarę jej mozliwosci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones