Agnieszka Żulewska

7,4
15 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Żulewska

Chyba się na niej wzoruje - minika, gesty, głos. Świetna aktorka.

użytkownik usunięty
szefu3

Zauważyłam to samo. Nawet weszłam na filmweb, żeby sprawdzić, czy to nie jakaś rodzina, może córka... Właśnie widziałam ją w "Komisarzu Aleksie". Głos Stenki, nawet rysy twarzy są łudząco podobne...

szefu3

z wyglądu podobna za to do Mii Farrow

szefu3

Mnie też Agnieszka Żulewicz w sposobie wypowiedzi bardzo przypomina Danutę Stenkę, a z wyglądu przypomina mi trochę Magdalenę Cielecką - chłodna, posagowa blondynka.

szefu3

Ja też sprawdzałam czy są spokrewnione:)

szefu3

dokładnie mam to samo - a dziś jak zobaczyłam ją w "Chemii" i potem Stenkę - to też bym sobie coś uciąć dała, że są rodziną

szefu3

W Demonie jak Buzkówna

szefu3

Coś w tym jest, ale mi z kolei dość mocno kojarzy się również z Magdaleną Cielecką.

szefu3

Faktycznie głos prawie identyczny , wymowa tez ale czy na pewno można stwierdzic że się wzoruje na kimś bo ma cos podobnego?

szefu3

Właśnie wszedłem na filmweb, żeby to napisać. Oglądam sobie film z młodą Stenką, a tu pojawiło się niezwykłe skojarzenie z Panią Agnieszką, którą wspominam miło po spektaklu "Cząstki kobiety" . Głos, mimika, sposób grania jest niezwykle podobny!

szefu3

Nieprawda, wcale nie stęka

szefu3

To prawda. Ten grymas ust, gorna warga taka wysunięta... czy celowo czy nie, ale Stenka wypisz wymaluj, co nie oznacza, ze to dobrze. Stenka manieryczna, w kazdej roli taka sama, te same grymasy, miny, wlasciwie Stenka nie gra postaci, ona sobą narzuca jaka ta postać ma być, bo inaczej nie umie. Aktor powinien byc jak kameleon.

szefu3

Mniez wyglądu przypomina Edytyę Pazurę. Serio przez chwilę myślałem, że to ona. Wg.mnie bardzo podobna!

szefu3

Zdecydowanie jak Stenka. W Wielkiej wodzie - gdy nie patrzyłem na ekran, a jedynie słuchałem - byłem przekonany, że słowa wypowiada właśnie Danuta Stenka. Ale moim zdaniem to dobrze świadczy o Żulewskiej. Jeśli się inspirować, albo wzorować - to na najlepszych.

candlekeep

Hahaha mam dokładnie takie same przemyślenia. Przez chwilę pomyślałam, że może córka, może jakaś bliska krewna.

szefu3

Haha, właśnie jestem w trakcie seansu „Wielkiej Wody” i dokładnie to samo skojarzenie - i tez właśnie weszłam poszukać informacji, czy są spokrewnione. :D Aż ciężko uwierzyć, ze nie. Głos niemal identyczny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones