Agnieszka Jaskółka

6,7
1 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Jaskółka

Tam mi w ogóle nie pasowała, a jeśli data urodzenia jest prawdziwa, to producenci przesadzili - ona miała w czasie realizacji 13-14 lat....

Koper_Zielona

Że jej rodzice na to pozwolili, tragedia...

Lwow

Dokładnie!

Lwow

Tragedia to twój pusty łeb.

Koper_Zielona

Szybciej obstawiam, że ma "odmłodzoną" metrykę, czytałem o aktorach, którzy mieli nawet zawyżaną o 10 lat, także wszystkiego można się spodziewać w dzisiejszych czasach:)

Chunk

Rację, przykład choćby pani Rozenek...who knows ile ona ma lat:)

Koper_Zielona

Otóż to:) pamiętam zresztą jak oglądaliśmy "Psy" pierwszy raz w tamtych latach to była mowa, że Agnieszka ma około 17 lat, więc obstawiam, że jest rocznik około 75 i ma już na dzień dzisiejszy z 40 lat:) nie sądzę też by Pasikowski dziecko zatrudnił do takich scen:)

Chunk

moze lubi małe dziewczynki, ludzie róźne mają zboczenia.

ari78

trzeba by Pana Pasika zapytać czym się kierował zatrudniając młodą aktorkę:)

Chunk

Wiesz, Aga Włodarczyk w Sarze pamiętasz ile miała...

Koper_Zielona

nie chce sprawdzać teraz w necie, ponieważ szczerze nie wiem ,ale obstawiam, że 17:)

Chunk

A nawet 15/16

Koper_Zielona

Ale nogi miała zgrabniutkie :D

OMNIS

Nogi to fakt!

Koper_Zielona

W wywiadzie Pasikowski mówił, że Agnieszka miała 18 lat podczas realizacji filmu.

niwrok_2015

Czyli musiała sobie metrykę cofnąć. Trochę to głupie, bo przecież liczyć potrafimy, premiera Psów 92, a ona tu daje rocznik 78...

Koper_Zielona

Co ty pieprzysz głupolu? Właśnie w Psach była piękna. Idealna do takiej roli jaką miała. Teraz to biorą do kontrowersyjnych filmów same 18+ jak ostatni idioci, bo boją się reakcji ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones