Agnieszka Kawiorska

6,8
2 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kawiorska

Całkowicie w moim typie.Nie wiem jaka jest prywatnie i szkoda że tak rzadko można ją oglądać na wielkim ekranie,alem sie zadurzył:)Jak oglądam na polsacie reklamę "pierwszej miłości" i widzę że w nastepnym odcinku występuje, to nawet cały odcinek zdzierżę żeby ją zobaczyć!!!Teraz wyczytałem że ma moje serialowe nazwisko:)A serialowe imię sprawia, że nawet inicjałów na pościeli i ręcznikach nie trzeba by było zmieniać:)Jakby ktoś miał namiary gdzie można pochwalić jej kreacje,to chętnie się tam udzielę!!!

Ja_pitole

Ja tak mam z Joanną Opozdą:-)
Zaiste piękna jest Agnieszka.
Ale jej występ w "Pitbullu" Pasikowskiego raczej chluby jej nie przyniesie, wystarczy obejrzeć zwiastun. Pozostaje współczuć, że dziewczyna musi się przypomnieć grając taką...
https://www.youtube.com/watch?v=o01KV0aaSKo

AutorAutor

AutorAutor - czy możesz wyjaśnić dlaczego wklejasz ten sam wpis z linkiem w przynajmniej czterech różnych wątkach na jej profilu? Masz jakieś problemy?
Do tego nietrafiony tekst moim zdaniem i wymyślony na podstawie obejrzenia samego zwiastuna (bo zamieszczony jeszcze przed premierą filmu). Uważam, że zagrała ona poprawnie kobietę gangstera w "Ostatnim psie". A biorąc pod uwagę, że jest to film dość popularny to zyska na nim zdecydowanie więcej niż w sumie za te wszystkie epizodyczne występy w gównianych serialach czy filmach.

tm09k8

Bez szczególnego powodu. Z lenistwa?

Ja_pitole

Pani Agnieszka Kawiorska gra szpital dziecięcy jako Anna Kochańska uwielbiam ją. Hej były mąż serialowy śliski typ nie lubię go w serialu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones