Agnieszka Krukówna

7,5
2 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna

czyżby ten obłudny światek show biznesu wypiął się na osobę która miała problemy? To jest dobra aktorka i liczę że zacznie znowu grać.

Gibon_Szybkoreki

A jakie problemy, bo ja nie w temacie i pudelka tudzież super expresu też nie czytam ?

perun_6

grała w rezydencjji a teraz pewnie gra w teatrze mam nadzieję że Panią Krukówne zobaczę w TV filmie czy serialu bo to niedoceniana aktorka a aktorką jest świetną uwielbiam ją za Jankę

kinomanka_13

Proszę podaj jakieś konkrety bez domysłów, że pewnie gra w teatrze.

perun_6

bo ona gra w spektaklu Klara w teatrze powszechnym stąd wiem.

perun_6

oczywiście, gra w Teatrze Powszechnym, obecnie w spektaklu 'Klara' na podst. powieści Izy Kuny

perun_6

Prochy

perun_6

No to jesteś wyemancypowany yntelygent.

ptosiek

Ale zaskok. Prawie dwa lata. I kto tu jest opóźniony. Zobaczyłem śliczna aktorkę w jednej roli kilka lat temu a tu piszą że się stoczyła. Wybacz ale nie śledzę gównianej prasy gdzie przeważnie o tym piszą.

Gibon_Szybkoreki

ja też licze na powrót, to był i jest świetny materiał, ze tak sie wyraże na jedną z najlepszych aktorek nowego pokolenia.

Naprawdę szkoda talentu Krukówny.

Gibon_Szybkoreki

Ja też ją bardzo lubię i nie mogę odżałować, że nie gra w filmach. Kilka lat temu udzieliła obszernego wywiadu w Vivie, w którym opowiadała o obłudzie w mediach, o układach, z którymi nie chciała mieć nic wspólnego, a co za tym idzie omijały ją propozycje ról. Dokładnie nie potrafię przytoczyć przykładów, bo to wywiad sprzed trzech, czterech lat. Był trochę smutny, to była taka rozmowa ze zdesperowaną, niespełnioną zawodowo kobietą. Takie przynajmniej miałam odczucia.

Lotta_Rosie

Znalazłam ten wywiad. Gdyby ktoś chciał przeczytać jest pod tym linkiem: http://polki.pl/viva_exclusive_artykul,10014996.html

Gibon_Szybkoreki

http://film.wp.pl/idGallery,11607,idPhoto,343644,galeria.html

Gibon_Szybkoreki

człowieku a widziałeś ją teraz?

to lepiej żebyś nie widział

Gibon_Szybkoreki

chyba ona sie wypieła wpadając w nałogi . A teraz to juz jets tak wyniszczona fizycznie i psychicznie że ręce opadają . gdyb od momentu swoich debiutów dobrze sie prowadzila to dzisiaj możnaby ja porównywac do Jadny bo Bóg dał jej mega talent no ale niestety nie skorzystała z tego .

maciekb80

ma zagrać w filmie ,, letnie przesilenie " i zagrała niedawno w na dobre i na złe, 2 raz zagrała w na dobre i na złe.

kinomanka_13

czym że to jest w kontekście jej talentu który poszedł w .....

Gibon_Szybkoreki

słyszałem że miała problemy psychiczne

Gibon_Szybkoreki

Własnie oglądam ją z Chyrą w filmie "PSUBRAT". ( http://www.filmweb.pl/film/Psubrat-2013-645819 ) Ma i wdzięk i czar. To wciąż działa, wygląda też dobrze, więc wszystkim którzy już odcharknęli by ją opluć - doradzam odrobinę powściągliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones