Agnieszka Krukówna

7,5
2 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna

za czasów Janki była bardzo ładna, nadal jest ładna ale jej figura ona teraz wygląda jak szkielet, ale i tak ją lubię za rolę Janki czy Soni w fuksie, czy Marysi w bożej podszewce chociaż zawsze będzie dla mnie Janką bo się wychowałam na tym filmie.

kinomanka_13

Rolą Maryśki Jurewiczowej skradła moje serce. A o tym, że jest świetną aktorką można się przekonać oglądając Bożą podszewkę i np Farbę. Dwie różne kreacje i obie przekonujące i perfekcyjne. Też wychowany ja Jance. Zawsze się martwiłem czy sobie palca nie ukręci od tego pierścienia :)

Myszkin_filmweb

wierzę że Pani Agnieszka wróci do grania bo to utalentowana aktorka, ostatnio ją w na dobre i na złe widziałam. A z tego co czytałam to Pani Agnieszka te problemy psychiczne zaczęły się po bożej podszewce chociaż tego nie zauważyłam bo Pani Agnieszka grała w innych produkcjach . Posiadam też odcinek gdzie Pani Agnieszka była w śpiewających fortepianach zasiadała przy białym fortepianie z Robertem Rozmusem.

kinomanka_13

W "Fuksie" wyglądała świetnie i kwitnąco, a teraz wygląda na co najmniej 60 lat. Na o 15 lat więcej niż ma.

Trojden

no w Fuksie cudnie wyglądała, tylko za dużo solarium na sobie miała. ,,Fuks " mogę godzinami oglądać ze względu na Krukówną , Stuhra, Dedka, Ferencego, Stelmaszyka, Celińską, Gajosa.

Trojden

Zawsze przypominała mi Bożenę Dykiel.

czubajka_filmweb

Mi jakoś nigdy nie przypominała Bożeny Dykiel. Choć w sumie, może pewne podobieństwo jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones