Agnieszka Kunikowska

8,2
8 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kunikowska

Dla mnie całkiem ok jako żeńska Sheppard w ME2 Łukasz Nowicki dał ciała bardziej niż poprzednik w ME1 a pani Agnieszka profesjonalnie chyba nawet lepiej niż pani Magdalena w ME1
ps
Dodajcie Mass Effect 2 do jej dokonań - w pełni na to zasłużyła

jacator74

Chyba jesteś głuch albo nie widziałeś tych gier z angielskim dubbingiem... Jenifer Hale bije ich wszystkich na głowe pozatym nie czujesz się oszukany że nie mogłeś usłyszeć Jennifer Hale, Tricia Helfer, Adam Baldwin, Carrie-Anne Moss,Martin Sheen a w zamian co? Polski podkład bez polotu i emocji... Jak dla dzieci a szczególnie bylejak wypadła właśnie Pani Agnieszka jako aka Sheppard w ME2 może i do Toy Story się nadaje ale o tylko umacnia mnie w przekonaniu że w bajkach ok ale w grach dla dorosłych ludzi już nie(pegi 18+ w ME2)...

Tofik504

Akurat ona w 2 wypadła nieźle gałem też w wersję eng I MOJA OPINIA JEST TAKA ŻE WYPADŁA DOBRZE W porównaniu do reszty polskiego dubbingu I TO JEST MOJA OPINIA PANIE Tofiku ....ty masz swoją ale ja nie twierdzę żeś GŁUCH bez epitetów dyskusja wychodzi lepiej ...

jacator74

sorry za tego Głuch (chciałem napisac głuchy :P) ale byłem strasznie zdenerwowany tym dubbingiem liczyłem na coś bardziej przekonującego i faktycznie może za bardzo się rozpędziłem... Poza tym szkoda że nie ma możliwości wybrania audio jak to było w 1 wersji. Może Pani Agnieszka nie wypadła najgorzej ale Jennifer Hale brzmiała jakoś bardziej wiarygodnie ale to akurat porównuje z częścią pierwszą wiec nie mam prawa marudzić bo może Pani Jennifer Hale olała sprawę w 2 części...
Ale głos EDI jest tragiczny....
PS. Żadnych epitetów nie używałem i mam nadzieje na kulturalna dyskusje
Przepraszam jeśli Cię obraziłem:P

Tofik504

W pełni się zgadzam z tą opinią. Polski dubbing i amerykański w ME dzieli przepaść, a pani Agnieszka świetnie się sprawdza w bajkach dla dzieci, ale na litość boską nie jako żołnierz!

jacator74

Ja w ME2 gram żeńską Sheppard i też mi się podoba głos. Nie wiedziałem, że to Pani Agnieszka aż do momentu gdy żona słysząc odgłosy z gry stwierdziła: O, Franklin!
Pani Agnieszka jest ok, podobał mi się jej głos w ME2, Wiedzminie 2, w Shrekach a nawet w Franklinie :)
Tak, trzymać!
Szkoda tylko, że w 3 części ME podobno nie będzie polskiego dabingu, jeśli rzeczywiście to nie kupię tej gry... :P

jacator74

Trochę renegaciłem i... Kunikowska jest w roli MOJEJ Shepard znakomita! Ale nadszedł czas na 3 i czar prysł. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones