Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Ona i Totoszko (Marylin Manson) na razie rządzą w tym programie.

Jordan66

Ja z kolei nie mogę nadziwić się jej wykonaniem Kory, była perfekcyjna. W tym odcinku Totoszko i jego Mick Jagger genialnie wypadł. Ale czuję, że Włodarczyk nie poradzi sobie z Guns N' Roses... Swoją drogą, to cały program jest bardzo ciekawy :)

abc2343

Ciekawe jaką piosenkę zaśpiewa dokładnie.

A ten oblech ją tak źle ocenia.

Jordan66

Jako Amy była GENIALNA, jako Kora też była GENIALNA ;)) Nie mogę się nadziwić. Wszystkie charakterystyczne ruchy, gesty, spojrzenia odwzorowała perfekcyjnie. A głos? Normalnie wczoraj miałem na plecach jedną wielką ciarkę ;) W programie jest rewelacyjna bez dwóch zdań, ale jurorzy chyba za Nią prywatnie nie przepadają cosik, bo jak można rozumieć jedynkę od Królikiewicza? Są guściki i są gusta, ale w przypadku Agnieszki i jej genialnej Amy jeden punkt to gruba przesada. Ciekawe jak wypadnie w roli Axla? Słowem, Agnieszka gra role życia ;) Jestem w szoku normalnie! Pozdrawiam!

antonego

Dokładnie, mało kto by się w ogóle odważył za to zabrać.

Jordan66

Jako liroy w była genialna , w programie "twoja twarz brzmi znajomo ":-) niesamowite wykonanie i ta charyzma .

nathalie34

Świetna była, aż się przestraszyłem tej mordy :D
Dostaje trudnych artystów do skopiowania a i tak daje radę.

Jordan66

Dokładnie , ma talent , świetna, jedna z lepszych w tym programie , ciekawe co będzie za tydzień :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones