Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

w twoja twarz brzmi znajomo prezentuje się nieźle, ale nie podobał mi się jej występ jak śpiewała list do matki, śpiewała tak nie wyraźnie że nie wiedziałam o czym śpiewa.

kinomanka_13

Drewno

yorka10

ja tam lubię Włodarczyk i uważam że dobrze śpiewa, tylko że list do matki to bardzo trudna piosenka więc nic dziwnego że źle tą piosenkę zaśpiewała.

kinomanka_13

Mi chodziło o jej aktorstwo,zresztą irytuje mnie jej osoba i tyle.

yorka10

a mi się jej aktorstwo podoba, w 13 posterunku była fajna i w Plebanii. Nie wiem czemu się jej ludzie czepiają że z Krawczykiem jest , przecież nie powinni się za to jej czepiać bo Krawczyk z Zając ślubu nie mieli , ja uważam że jest fajna, dobrze gra, dobrze śpiewa, mam nadzieję że zagra jakąś piosenkarkę tylko nie wiem jaką i chciałabym żeby znowu zagrała z Pazurą. Irytowała mnie jedynie w pierwszej miłości w pozostałych rolach nie irytowała mnie.

kinomanka_13

nie oglądam takich seriali ,więc nie wiem jak tam grała. ja po prostu jej nie lubię .Drażni mnie i tyle,ale każdy ma inny gust i ok.

yorka10

ja wszystkich aktorów z 13 posterunku lubię, wszystkich aktorów z Rancza, alternatyw 4 i trochę z M jak miłość.

kinomanka_13

Ja nie oceniam co się komu podoba,ale każdy ma chyba mieć prawo swój gust .

kinomanka_13

mi się nie podoba Twoja znajomość języka polskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones