Agnieszka Więdłocha

7,3
20 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Piękna kobieta. Miło na nia patrzeć.

tiltomasz

zgadzam się w całej rozciagłości tematu :) jest piekna ...jedna z piekniejszych aktorek ...delikatna i subtelna :)

ewelinka2770

najpiękniejsza polska aktorem zaraz po Magdalenie Kumorek, Magdalenie Walach,Urszuli Grabowskiej,Joannie Trzepiecińskiej.

kinomanka_13

po Magdalenie Kumorek??? Chyba żart :) Kumorek i piękna to dwie przeciwności. Agnieszka Więdłocha jest the best, żadna z podanych przez Ciebie wyżej aktorek pod względem piękna się do niej nawet nie umywa.

arbgor

Grabowska zdecydowanie się umywa, no chyba żeś pedał

era

Nie mam nic wspólnego z gejozą. My bad. Przyznaję się do winy. Grabowska jest równie zaj.....sta. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć. Wzrok już chyba nie tak bystry jak dawniej ;)

kinomanka_13

weź się schowaj z tymi nazwiskami. Przy Więdłosze to Kumorek i Walach mogą ze swoim wygladem co najwyżej wystąpić na rewii na wiejskim festynie.
Owszem Grabowska ciekawa i Trzepiecińska też, przy czym uroda tej drugiej była godna zwrócenia uwagi przynajmniej ponad 25 lat temu.

tiltomasz

Ja również stwierdzam, że Więdłocha jest śliczna.

tiltomasz

Śliczna, a do tego ma bardzo przyjemną barwę głosu, miło się ją i słucha i ogląda :)

malami132

sliczna, taka slodka uroda.

tiltomasz

lubie to

niko_filmweb

śliczna dziewczyna!!

tiltomasz

no to prawda śliczna jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones