Agnieszka Wosińska

7,1
3 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Wosińska

Zapewne znajdą się osoby, które będą miały odmienne zdanie [do czego oczy_wiście mają prawo] ale oglądając kilka filmów z Jej udziałem przyznam, jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, że do tej aktorki pasuje habit :) mając przed oczami postać z innego filmu (nie pamiętam tytułu - CHYBA ostatni prom, ale to kompletny strzał), gdzie występowała w 'swojej skórze' i Dorotę Lubicz w habicie - mnie bardziej pasuje image zakonnicy, jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi :)

cOOba

LOL to poprostu dlatego, ze może ty lubisz zakonnice xD, a tak powaznie - to dlatego, ze juz sie przyzwyczailes.Jako dlugoletni fanatyk klanu i jako syn zakonnicy zapewne wyrobiles sobie takie a nie inne podejście xd

Pawuloniasty

LOL to poprostu dlatego, ze może ty lubisz zakonnice xD, a tak powaznie - to dlatego, ze juz sie przyzwyczailes.Jako dlugoletni fanatyk klanu i jako syn zakonnicy zapewne wyrobiles sobie takie a nie inne podejście xd

Czy ja wiem ? Do zakonnic nic nie mam, ale żebym je jakoś szczególnie lubił (a przynajmniej nie tak, jak, jak sądzę miał to myśli przedmówca ;) ) ? Nie no, nie przeginajmy ;) Z pewnością już się przyzwyczaiłem, chociaż od jakiegoś czasu nie oglądam Klanu z taką regularnością, jak kiedyś - dla mnie 10 lat w TV to już wystarczająco sporo, choć daleki jestem od życzenia żeby film zniknął z ekranu. Jeśli chodzi o syna zakonnicy to nie wiem, ile myślałeś nad tym pozbawionym logicznego sensu stwierdzeniem ? Lubię zakonnice ? Czasem (o ile wogóle zdarza mi się spojrzeć w tym kierunku) staram się widzieć pod habitem zwykłą kobietę, bez zastanawiania się kim jest i jaką funkcję pełni. Parę rzeczy można o mnie powiedzieć, ale nie to, że jestem fanatykiem Klanu - to napewno nie..... No, dobra może koniec już tych tłumaczeń, bo zaczyna to wyglądać tak, jakbym miał z czego.... ;);)

cOOba

Antyklerykanistką jestem, więc i siostry zakonne gnębię. Ale rzeczywiście ta aktorka zawsze i nieodmiennie kojarzy mi się z habitem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cOOba

A mi się wydaje że na casting do Klanu jak przyszła, to chyba chciała grać Beatę Chojnicką a zagrała zakonnicę , Dorotę , jej ciotkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones