Aidan TurnerII

8,4
10 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

jaki on piękny w Poldarku. Czysta rozkosz patrzeć na niego. I ten głos, i akcent :)

nunax4

to prawda,piękny mężczyzna i ma cudowne oczy,a ten jego łobuzerski uśmiech powala.

Wera_135

i do tego to tego jest to strasznie sympatyczny i skromny facet.

melania_8

Czemu tak mało mówi się tutaj o jego roli w Poldarku? Zupełnie tego nie rozumiem.

melania_8

Mało kto widocznie widział,ja też jeszcze nie,dzięki za przypomnienie.

Wera_135

Naprawdę warto. Serial z każdym odcinkiem staje się ciekawszy. Po dwóch pierwszych odcinkach miałam mieszane uczucia, ale potem byłam oczarowana. Piękne widoki, wspaniałe aktorstwo (ale czego innego spodziewać się po serialach BBC). To takie moje guilty pleasure.

melania_8

Masz rację,fascynujący serial,aktor jeszcze bardziej.

Wera_135

Wspaniały facet. A Poldark warto oglądać choćby i tylko dla Aidana

yennifer112

Masz rację. Właśnie zrobiłam sobie powtórkę z Poldarka i jestem w siódmym niebie.

melania_8

A ja od zwiastuna wiedziałam, że to będzie super serial! Czuję sie jak hipster :P

nunax4

W piątek właśnie, jak zacząłem oglądać pierwszy odcinek serialu (tak w ogóle to bardzo ciekawy), tak się zastanawiałem skąd ja go znam, przecież na pewno gdzieś już go widziałem. A on grał w Hobbicie! (Kili) Tylko tam miał charakteryzację, stąd nie poznałem od razu :)

nunax4

Zgadza się, rewelacyjnie wygląda w tym serialu.

nunax4

Zachmurzony Ross Poldark jest sexy /uśmiechnięty Aidan jest sexy.

nunax4

Cudny! I świetnie pasuje do tej roli. Nie można przyczepić się do jego roli i samego serialu, który jest jednym z lepszych serialu kostiumowych.

nunax4

Mnie on nigdy sie jakos specjalnie nie podobał ale w "I nie było już nikogo" jest wprost oszłamiajaco przystojny, nie sposób sie na niego napatrzeć.

nunax4

on jest stworzony do tej roli

nunax4

Na żywo jest jeszcze piękniejszy, a wydaje się, że to niemożliwe. Widziałam go niecałe 2 tygodnie temu w BFI. Niezapomniana przyjemność

nunax4

Nie mogę zaprzeczyć, ciekawa uroda , dobry głos i całokształt stanowią iz miło go widzieć na ekranie

nunax4

Zgadzam się jest cudny. Miło się go ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones