Alan Cumming

7,4
5 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Cumming

Patrzcie... Przez 8 lat miał żonę, a później męża... Ciekawe. Nie chce być źle zrozumiana, nic mi w tym nie przeszkadza, wręcz imponuje mi tym, że nie boi się okazywać tego co myśli i jaki jest. Bardzo ciekawy i interesujący facet:)

użytkownik usunięty
Angela4b

Zgadzam się. U nas nad Wisłą prawdziwi Polacy i katolicy pewnie spaliliby mu samochód.

i byłaby wielka manifestacja, że i tak na tym swiecie jest wiele zła i ze nikomu on nie jest potrzebny... Ale ja go po prostu podziwiam :)

Angela4b

Popieram w 100%! No i uwielbiam go jako aktora :)

Majus_5

Ja (niestety) oglądałam go w jednym filmie, ale muszę przyznać, że nie zwróciłam na niego specjalnie uwagi... Ale mam na oku jeszcze trzy filmy z jego udziałem i tym razem na pewno wytężę umysł, aby skupić się odrobinkę bardziej na nim :)

Angela4b

Polecam serial good wife ma bardzo dobrą rolę i aktorsko jest na bardzo wysokim poziomie.
Co do jego orientacji to mam chyba jakis gej radar, niemal zawsze wyłapuję który aktor gra w "lewej" drużynie ;f

Jezus_

Jako "Jezus" chyba masz porządny radar :)

Angela4b

mnie oczarowal:D szczegolnie za role kurta wagnera( taki sexy facet) oraz za urzyczenie glosu w Czarnym ksieciu z 1994 roku . pelen wdzieku :P

Tacy tolerancyjni, a katolicy im przeszkadzają. K...!

lothian_3

Dobrze powiedziane

Angela4b

nic dziwnego jest biseksualista

Angela4b

a jakie nazwisko ma , w srodowisku gejowskim pewnie jest rozchwytywany

luquepl

mam nadzieję, że ten żarcik to nie są wyżyny Twoich możliwości intelektualnych...

the_men_from_okinawa

to jest zwykly zart a ty widze juz musisz na kogos wjechac , pozdro

luquepl

Nie jestem zbulwersowany, czy coś w tym stylu. Masz racje żart jak żart, ale jednak (i pozwole sobie tu na jego ocene) niewyszukany.

p.s. wiesz jakie jest prawdziwe nazwisko aktorki Olivi'i Wilde?

pozdro

the_men_from_okinawa

google nie gryzie Cockburn no i co z tego? Mam napisac ze cock to moze byc inaczej kut...s?
Aktorzy zmieniaja nazwiska bo albo maja pierwotne slabe albo szukaja jakiegos ktore bedzie ladnie widniec na plakacie

luquepl

dokładnie: i co z tego. Cumming czy Cockburn...

the_men_from_okinawa

bo takie nazwisko i gej to mnie rozsmieszylo :)
wyluzuj ;p

luquepl

luz blus :)

luquepl

biseksualista- tak dla ścisłości :)

Angela4b

ale czy to cos zmienia? nic niewiem po co to dodalas Xd

luquepl

no, raczej zmienia :) Dodałam, bo gejem, to on nie jest.

Angela4b

ale lubi wacki i nazwisko idealnie oddaje to

Angela4b

bi a gej czy les to roznica bi :)a czy lubi czy nie . to jego sprawa ;)

serenity_filmweb

Dokładnie to miałam na myśli, ale skoro koledze luquepl nie robi to różnicy...

the_men_from_okinawa

Proponuję sprawdzić słowo cumming w słowniku, może w tedy zrozumiesz!

GalaQXus

ty do mnie?

luquepl

nazwisko moze byc jego wymyslonym bo ma do tego pelne prawo . a i tak go uwiebiam:)

Angela4b

" tego co myśli" raczej tego co czuje :)

pozdrowionka

Angela4b

dokładnie :) ja zawsze darzyłam go sympatią i lubiłam postacie które grał, chociaż nie znałam go jako aktora, możliwe też że zawsze troszkę mi sie podobał :D

Paulina_Hutcherson

Bez wątpienia ma bardzo specyficzną urodę! Mi osobiście się niby nie podoba, ale jednak coś w sobie ma! Jest taki inny, tak samo postacie, które gra (według mnie) się wyróżniają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones