Alan Van Sprang

6,7
1 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Van Sprang
anwar

Trudno powiedzieć, ale na pierwszy rzut oka źle nie jest. Mniejsza już nawet o wygląd, żeby tylko miał tę charyzmę i inteligencję. W filmie niestety charaktery bohaterów zawalili na całej linii, a Valentine'a szczególnie im wybaczyć nie mogę, bo aktora mieli świetnego. Miejmy nadzieję, że twórcy serialu potrafią uczyć się na cudzych błędach i będzie dobrze.

anwar

nie podoba mi sie, co z bialymi wlosami ? nie ta twarz, filmowy byl o wiele lepszy

anwar

Jestem zachwycona, on jest mega charyzmatyczny i jest świetny w rolach takich lekko obłąkanych, ale potężnych ludzi. Kocham go jako Henryka w Reign i jestem przekonana, że pokaże tu swoje umiejętności <3

anwar

Dla mnie super! Jako Henryk w Reign mnie bardzo zaskoczył swoją grą aktorską. Świetnie się wcielił w postać. A więc nie boję sie o to czy podoła, bo tego jestem prawie pewna!

anwar

Ja już nic nie wiem, kiedy będzie premiera tego serialu, i czemu tutaj na Filmweb jest o tym cisza ???

tytan5017

będzie dopiero w 2016 :(

Shanonn22

Strasznie się z tym ciągną, saga Dary Anioła jest przeklęta, bo nic nie może wyjść ;) Film klapa, chodź mnie się podobał, to teraz serial nagrywają rok, masakra.

tytan5017

Przecież praktycznie każdy zagraniczny serial wychodzi co rok po jednym sezonie...

martis999

Co pół roku, ale tutaj jest inaczej, oni już od 1,5 roku jak słyszę zapowiadają go i dalej nic.

anwar

Bliżej mu książkowego pierwowzoru, aczkolwiek uważam, że jedynym aktorem, którego widzę w roli Valentine po Jonathanie Rhys-Meyersie jest Jonathan :-)

anwar

Nieźle się zdziwiłam na jego widok w Shadowhunters, przez kilka minut głowiłam się skąd gościa kojarzę. A tu proszę... Fajnie grał w Reign, mam nadzieję, że jako Valentine też się wykaże ;)