Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Alec, Steve, William i kto jescze? ojciec baldwin gra w filmach?:P

Dynekk

Jeszcze Adam i Daniel:)

giovanni50

Baldwin Company...nie zawsze ich rozróżniam to jednak nie powód do zmartwienia ;-)

Tamilina

hehe

Tamilina

Ja tak samo ich kiedys nie rozroznialem myslalem ze Alec i Stephan ,William to ta sama osoba tykko ze sie spasl do roli a tu 5

giovanni50

A ich ojciec? Bo on tez byl chyba aktorem. Poza tym wydaje mi sie, ze Adam Baldwin (jesli piszemy o tym z Full metal jacket i chucka) nie jest spokrewniony.

giovanni50

Z tym, że Adam nie należy do klanu (tylko zbieżność nazwisk) i był pierwszy w filmowym biznesie.

Dynekk

Są w porządku. Ja zdecydowanie najbardziej z Baldwin Team cenię Williama ( za 'Ognisty Podmuch'), oraz Aleca (za 'Jej pierwszy raz' i 'Bez mojej zgody').

Claudija91

Tak! Alec- Bez mojej zgody, To skomplikowane, Infiltracje i fanie zagrał w Dziewczyna mojego kumpla. Will- Sliver

Angela4b

No dla mnie Will to jednak zawsze będzie strażak z 'Ognistego Podmuchu' ;)

Dynekk

Wszyscy jesteśmy Baldwinami.

Dynekk

William, Daniel. Alec i Stephen - czterech i tylko czterech!

aniulla1531

Ktoś wie czy w jakimś filmie jednocześnie wystąpiło więcej niż dwóch Baldwinów? W jednym odcinku 30 Rock pojawia się dwóch braci. Znacie więcej przykładów?

zulombo

Który to odcinek? Z góry dzięki za info.

nastka_3

Jeżeli wierzyć internetowi to jest to 14 odcinek z 6 serii, a tytuł to "Kidnapped by Danger". Małe foto dla zachęty:
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/william-baldwon-on-30-rock_589x365.pn g

zulombo

Bez problemu bym poznała - podobieństwo jest duże (ta baldwinowa krew). :D Przymierzam się do serialu...

aniulla1531

Cześć! ;)
Tylko czterech? Jakże mało ;) - Ale to 4-rech "śwarnych chłopaków" xD
Pozdrawiam.

Dynekk

Jest jeszcze Joseph Baldwin, wpisany jako kuzyn w ciekawostkach o Stephenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones