Alec Guinness

Alec Guinness de Cuffe

8,5
9 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Guinness

Jestem pod olbrzymim wrażeniem jego barwy głosu,najbardziej magiczny chyba głos w dziejach filmu!

dzonydep

To samo miałem zdanie po obejrzeniu New Hope. Po prostu niezrównany. Jeszcze bardziej się w tym utwierdziłem po seansie Lawrence'a z Arabii.

dzonydep

oo to to-Bez niego Gwiezdne Wojny wiele by straciły-Twórcy trafili w 10-Magia

dzonydep

Tak. Ma wspaniały głos. Ale muszę przyznać, że podobne wrażenie wywierają na mnie głosy Tadeusza Łomnickiego i Andrzeja Łapickiego. Barwa głosu połączona z talentem i latami pracy. To wszystko daje taki efekt. że nawet jak któryś z nich zagra małą epizodyczną rolę, to i tak tego głosu się nie zapomina. Nieco mniejsze, ale także duże wrażenie pod tym względem robi na mnie Gustaw Holoubek.

kinomanpl

Wiele aktorów ma najpiękniejszą w Polsce jak dla mnie Piotr Fronczewski! Ale to jak mówił Guinness!!!....Oglądałem jako fan Włoch i Asyżu całkiem przypadkiem musical o św Franciszku w którym Alec grał epizod-zagrał papieża.Była scena jak wyciągnął głowę w górę i mówił do Samego Najwyższego,stwierdziłem że papież to za mało w hierarchii kościelnej z tym głosem,gdyby udzielił "dubbingu" głosu Boga to by brzmiał najautentyczniej jak Sam Najwyższy.Masz rację o genialnej dykcji i barwie głosu ale dla mnie ALEC GUINNESS NUMBER ONE!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones